Labrador próbuje ''przekonać'' dziecko do jedzenia groszku. Efekt był inny od planowanego

Mama z pomocą suczki rasy Labrador próbuje przekonać synka do jedzenia zielonego groszku. Chłopczyk, zamiast jeść, pęka ze śmiechu. Cała sytuacja została uwieczniona na materiale wideo.

Zobacz film: "Terapia śmiechem. Jak wykorzystać śmiech dla poprawy zdrowia?"

Mały Chase Melloway z Hallsville nie chciał jeść swojego obiadu. Jego kochana labradorka o imieniu Zoey, postanowiła w porozumieniu z mamą, że pokaże mu, jak się zjada zielony groszek.

Zobacz również:

Labrodor próbuje ''przekonać'' dziecko do jedzenia groszku
Labrodor próbuje ''przekonać'' dziecko do jedzenia groszku (YouTube.com)

Niestety efekt był nieco inny od zamierzonego. Zamiast przekonać chłopca do tego, że warto jeść groszek, Zoey rozśmieszyła Chase'a do łez.

3-letni chłopiec był wyśmiewany przez inne dzieci z powodu wyglądu. List jego matki poruszył serca wielu osób
3-letni chłopiec był wyśmiewany przez inne dzieci z powodu wyglądu. List jego matki poruszył serca wielu osób [4 zdjęcia]

Wyśmiewanie i prześladowanie to problemy, z którymi na co dzień borykają się dzieci. Mogą być one obiektem...

zobacz galerię

Śmiech dziecka to wspaniała rzecz prawda? Do tego bardzo zaraźliwa. W trakcie oglądania tego materiału wideo, trudno powstrzymać uśmiech. Połączenie sympatycznego psiaka i śmiechu maluszka, to już prawdziwa bomba dobrego humoru.

Zobacz film: "Mama z pomocą labradora próbuje przekonać synka do jedzenia groszku"

Czy wasze zwierzaki także "pomagają" wam w wychowywaniu dzieciaków? Czy robią to w równie uroczy sposób? Dajcie znać w komentarzu!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.