Trwa ładowanie...

Książe George czasami podkrada mamie telefon. Niania ujawniła, jak wygląda życie na królewskim dworze

Niania ujawniła, jak wygląda życie rodziny królewskiej.
Niania ujawniła, jak wygląda życie rodziny królewskiej. (instagram/kensingtonroyalss)

"Po zabawie z księżniczką Charlotte głowa królowej Elżbiety wygląda jak ptasie gniazdo" - opiekunka dzieci Kate i Williama zdradziła dziennikarzom, jak wygląda codzienność rodziny królewskiej.

1. George nie lubi się uczyć

Prywatne życie brytyjskiej rodziny królewskiej jest objęte tajemnicą. Przynajmniej teoretycznie, bo co jakiś czas do mediów wyciekają kolejne mniej lub bardziej pikantne szczegóły z ich życia. Na ile jest to zasługa wścibskich dziennikarzy, na ile efekt celowych zabiegów PR-owych dworu?

"Trudne emocje u dzieci" - poradnik
"Trudne emocje u dzieci" - poradnik

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem pokazującym, jak wspólnie rozwiązywać problemy dzieci zarówno

zobacz galerię

Magazyn Star dotarł do niań, które pomagają Kate i Williamowi w opiece nad dziećmi. Kobiety opowiedziały wiele zabawnych historii, które na co dzień dzieją się w Pałacu.

Zobacz film: "Wszystko co przyszła mama powinna wiedzieć o karmieniu piersią"

Podobno George jest dość impulsywny, łatwo wpada w złość, a wtedy często kompletnie nie kontroluje swoich emocji. Zdarza się też, że zabiera telefon swojej mamy, korzystając z jej nieuwagi. Jego ulubionym zajęciem jest wtedy robienie sobie zabawnych selfie. Nianie przyznają, że największym problemem dla Georga jest odrabianie lekcji.

"George jest uroczym dzieckiem, ale kiedy jest w złym humorze, wpada w furię i odmawia odrabiania lekcji" – opowiedziała niania w rozmowie z dzienniakarzem magazynu Star.

George i Charlotte chodzą do tej samej prestiżowej szkoły Thomas's Battersea.
George i Charlotte chodzą do tej samej prestiżowej szkoły Thomas's Battersea. (instagram/kensingtonroyalss)

Mały książe jest podobno bardzo bystry i inteligentny, woli jednak spędzać czas po swojemu. Rodzice pewnie nie są tym zachwyceni, ale nieustępliwość i własne zdanie to z pewnością cechy bardzo pożądane u przyszłego następcy tronu.

2. Charlotte jest ulubienicą królowej Elżbiety

Księżniczka jest ulubienicą prababci. Dziewczynka spędza z nią sporo czasu, a jednym z jej ulubionych zajęć jest zabawa w fryzjera. Charlotta uwielbia czesać babcię, wymyślając jej ekstrawaganckie fryzury. Podobno obie bawią się przy tym znakomicie, a królowa wtedy zupełnie zapomina o swoich latach.

"Po zabawach fryzura królowej wygląda jak ptasie gniazdo, ale Jej Wysokość uważa to za niezwykle zabawne" – zdradziła książęca niania.

Księżniczka Charlotta ma 4 lata i uwielbia zabawy z królową Elżbietą.
Księżniczka Charlotta ma 4 lata i uwielbia zabawy z królową Elżbietą. (instagram/kensingtonroyalss)

Pierwszym słowem, które wypowiedział najmłodszy synek Kate i Williama było "Lola". Być może to zdrobniałe przezwisko księżniczki Charlotte, bo bliscy często nazywają dziewczynkę Lottie.

Książe Louis, piąty w kolejce do brytyjskiego tronu, jest oczkiem w głowie mamy.
Książe Louis, piąty w kolejce do brytyjskiego tronu, jest oczkiem w głowie mamy. (instagram/kensingtonroyalss)

3. Archie rzadko widzi się z kuzynami

Meghan Markle nie pozwala Archiemu na częste zabawy z kuzynami. Podobno troskliwa mama uważa, że jest jeszcze za mały i boi się, żeby "nie złapał" od nich jakiejś infekcji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze