Trwa ładowanie...

Krzyki przerażenia i łzy. Wielkanocna niespodzianka się nie udała

Avatar placeholder
01.04.2024 15:33
Nie tak wyobrażali sobie świąteczną atrakcję. Krzykom przerażenia nie było końca
Nie tak wyobrażali sobie świąteczną atrakcję. Krzykom przerażenia nie było końca (TikTok)

Wielu rodziców stara się urozmaicić swoim pociechom obchody Wielkanocy. Dlatego też coraz popularniejszy staje się zajączek, który w tym okresie ma przynieść najmłodszym prezenty. Szykując taką niespodziankę warto jednak pamiętać o kilku kwestiach.

spis treści

1. Wielkanocne atrakcje

Zajączek wielkanocny coraz częściej pojawia się w polskich domach. Przybywa w Wielką Niedzielę tuż po śniadaniu i zostawia prezenty najmłodszym, którzy w tym czasie zajęci są poszukiwaniem kolorowych jajek.

Czasem rodzice chcą swoim dzieciom zaserwować niezapomnianą niespodziankę, a ich kreatywność nie zna granic, gorzej jednak bywa z egzekucją ich misternie obmyślonego planu.

Zobacz film: "Co dzieci wiedzą o tradycjach wielkanocnych? Sonda Parenting.pl"

Ku przestrodze przypominamy, że zajączek wielkanocny powinien pojawiać się jedynie w ciągu dnia. Dlaczego? Najlepszym wyjaśnieniem będzie nagranie, które zostało opublikowane na TikToku.

Na początku widzimy dzieci siedzące przy stole w napięciu oczekujące na zajączka. Pięknie pomalowane pisanki, mama z kamerą w gotowości i nagle zjawia się on. Twór prosto z horroru i każdego dziecięcego koszmaru.

@natesgeeklounge Truly an Easter theyll never forget. #funny #funnyvideos #funnytiktok #scared #scare #jumpscare #kids #kidsoftiktok #meme #memestiktok #fyp #easter #easterbunny ♬ original sound - Nate’s Geek Lounge

2. Zajączek z piekła rodem

Reakcja dzieci jest natychmiastowa, gdy za oknem pojawia się gigantyczna puchata głowa. Krzyki przerażenia i łzy. Zdruzgotana dziewczynka próbuje schować się za młodszym bratem, który jest totalnie sparaliżowany ze strachu.

Na nic zdają się tłumaczenia mamy, że to zajączek wielkanocny właśnie odwiedził ich dom. Dla dzieci jest to po prostu monstrum czyhające za oknem. Dziewczynka szybko bierze nogi za pas i ucieka z kuchni nawiedzonej przez zajączka.

W końcu chłopiec odzyskuje zdolność do poruszania się i idzie w ślady starszej siostry. Wrzaski przerażenia nie cichną przez dobre pół minuty. W końcu dzieci się uspokajają, gdy dociera do nich, że demoniczna istota miała być wielkanocną atrakcją.

Ta świąteczna atrakcja z pewnością była niezapomniana, choć zapewne nie w takim kontekście, jak życzyli sobie tego rodzice. Miało być uroczo i zabawnie, wyszło traumatyczne. Miejmy jednak nadzieję, że zając nie będzie nawiedzał rodzeństwa w koszmarach.

Dominika Najda, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze