Trwa ładowanie...

Każde z trójki jej dzieci urodziło się tego samego dnia w roku

 Ewa Rycerz
10.09.2016 20:41
Każde z trójki jej dzieci urodziło się tego samego dnia w roku
Każde z trójki jej dzieci urodziło się tego samego dnia w roku (acbnews.com.uk)

1 września to dla Lauren Lauren Stevenson wyjątkowa data. Właśnie tego dnia Amerykanka urodziła każde z trójki swoich dzieci. A wszystko to rok po roku, przez trzy lata z rzędu. Najmłodszy syn kobiety urodził się kilka dni temu.

  • Byliśmy bardzo zaskoczeni i bardzo szczęśliwi – mówi Lauren. - Synek przyszedł na świat zdrowy. Nadal nie mogę uwierzyć, że urodził się tego samego dnia, co jego rodzeństwo – dodaje.

1. Urodzeni tego samego dnia

Najstarszy syn Lauren, Axel Lee przyszedł na świat 1 września 2014 roku, choć planowany termin porodu ginekolog kobiecie wyznaczył na 31 sierpnia.

acbnews.com.uk
acbnews.com.uk
Zobacz film: "Jak przygotować się do porodu?"

W drugą ciążę Lauren zaszła już kilka miesięcy po narodzinach synka. Datę porodu ustalono na 4 września. Jednak zbieg okoliczności chciał, że gdy jej syn przygotowywał się do pierwszych urodzin, ona właśnie jechała do szpitala. Tommie Lee urodziła się dokładnie tego samego dnia, co jej starszy brat – 1 września 2015 roku.

Sytuacja powtórzyła się także rok później. Henry Lee Stevenson przyszedł na świat także 1 września, trzy dni przed terminem.

2. Plany? Wspólne urodziny

  • Nie planowaliśmy dat narodzin. Gdy zorientowałam się, że nasze kolejne dziecko urodzi się tego samego dnia, byłam w szoku.

Zaskoczony był także lekarz, który odbierał poród. Dr William Lowe ze szpitala św. Aleksego w Dickinson nie przypomina sobie podobnej sytuacji. - To był pierwszy taki przypadek w mojej karierze. Niesamowita historia – komentuje.

Co na to wszystko dzieci? - Zapewne chciałyby mieć w przyszłości jedną, wspólną imprezę urodzinową. Do tej pory za każdym razem, gdy moje dzieci miały urodziny, byłam w szpitalu. Myślę, że za rok taką wspólną imprezę uda nam się zorganizować – śmieje się Lauren.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze