Jak się ubierać?

Jesteś niewysoką osobą? Nie wiesz jak się ubrać, by sprawiać wrażenie choć kilka centymetrów wyższej i dobrze się prezentować?

Oto kilka rad dla Ciebie:

Polecane wideo:

 • Niskie kobiety nie powinny wybierać żywych i intensywnych kolorów.
 • Lepiej będą wyglądać dopasowane ubrania, nie mogą być zbyt obszerne i workowate.
 • Sukienki i spódnice lepiej niech będą krótkie. Najlepiej maksymalnie do połowy uda. Do tego świetnie pasują wąskie kozaczki do połowy łydki, wszelkie koturny i wysokie obcasy.
 • Lepiej unikać dużych wzorów geometrycznych, kwiatowych. Jeśli paski - to pionowe. Wszelkie poziome linie pogrubiają i skracają.
 • Spodnie gładkie, im dłuższa talia, tym sprawimy wrażenie wyższej, niż jesteśmy w rzeczywistości. Nie podwijaj nogawek spodni, nie noś rybaczek i biodrówek. Świetne dla Ciebie będą spodnie długie garniturowe, z zaznaczonym kantem.
 • Jeśli jesteś szczupła możesz zafundować sobie zwężaną nogawkę, w przypadku bardziej puszystych kobiet lepiej będzie wyglądała nogawka prosta.
 • Kolejnym fasonem, ale dla osoby rozmiaru 34 - 38 będą spodnie rozszerzane do dołu, dopasowane w biodrach. Ważne, by zakładać do nich płaskie buty.
 • Jeśli lubisz szorty, masz zgrabne nogi możesz sobie na nie pozwolić. Ważne, by nie były zbyt obcisłe.
 • Niska osoba dobrze wygląda w wąskich sukienkach bez zaznaczonej talii, kombinezonach z długimi spodniami. Rajstopy zakładaj koniecznie w kolorze butów.
 • Możesz zakładać tuniczki, które świetnie wyglądają ze spodniami rurkami lub legginsami. Pamiętaj, by spodnie zakrywały kostkę, a najlepiej wchodziły na buty. Krótsze skracają optycznie nogi.
 • Kurtki, marynarki nie zasłaniające bioder.
 • Biżuteria i owszem, ale noś tylko to, co nie jest zbyt duże: drobne, długie korale, małe kolczyki i pierścionki, wąskie bransoletki. Szerokie bransoletki skrócą i pogrubią ręce.
 • Świetnie wygląd uzyska się dzięki krótkiej fryzurce. Długie włosy sprawiają wrażenie, że wydajemy się niższe, chyba, że uczeszesz je w gładki koński ogon.
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Jak odzyskać figurę po ciąży?
Jak odzyskać figurę po ciąży?

Matka karmiąca i odchudzanie

Matka karmiąca i odchudzanie

Dieta dla kobiety karmiącej Matka karmiąca musi szczególnie dbać o swój sposób odżywiania i nie chodzi tutaj tylko o zdrowie dziecka, ale również o powrót do odpowiedniej formy i zmniejszenie wagi ciała po ciąży.

Jak odzyskać figurę po ciąży?

Zmniejszenie piersi po ciąży

po przebytej ciąży i po okresie karmienia, co daje im powód, aby poddać się zabiegowi zmniejszenia biustu. Na czym polega zabieg zmniejszania piersi

Jak odzyskać figurę po ciąży?

Ćwiczenia brzucha po porodzie

Niejedna świeżo upieczona mama zastanawia się, kiedy może bez obaw zacząć ćwiczenia brzucha, by odzyskać figurę sprzed ciąży. Specjaliści są zdania, że można stopniowo wracać do aktywności fizycznej,...

Jak odzyskać figurę po ciąży?

Jak najszybciej schudnąć - zdrowa dieta, karmienie piersią

, Medicina Sportiva, Kraków 2004, ISBN 1429-0022, Waterhouse D. Jak odzyskać figurę po urodzeniu dziecka, KDC, Warszawa 2003, ISBN 83-89076-69-1 (...) Po ciąży w domu pojawia się nowy członek rodziny,...

Jak odzyskać figurę po ciąży?

Odsysanie tłuszczu po ciąży

Ciąża potrafi bardzo zmienić kobietę, nie tylko psychicznie, ale również fizycznie. W okresie oczekiwania na dziecko nie tylko pojawiają się rozstępy (...) Kobiety w ciąży przybierają na wadze nie tylko z powodu dziecka,...

Jak odzyskać figurę po ciąży?

Co pić, żeby mieć płaski brzuch?

Co pić, żeby mieć płaski brzuch?

Łatwe do zrobienia, zdrowe i niskokaloryczne. Dzięki tym napojom zapomnisz o oponce i będziesz się cieszyć płaskim brzuchem. Idealna alternatywa dla pełnych cukru i konserwantów napojów dostępnych w sklepach. Woda smakowa Na sklepowych półkach pełno...

Jak odzyskać figurę po ciąży?

Kiedy ćwiczyć po porodzie?

powietrzu oczywiście są zalecane, a na początek lepiej nie próbować bardziej zaawansowanych i wyczerpujących ćwiczeń. Z reguły kobiety ćwiczące przed ciążą (...) młodej mamie. Zalety ćwiczeń po porodzie to: szybszy powrót do kondycji...

Jak odzyskać figurę po ciąży?

Powiększenie piersi po ciąży

Piersi po ciąży mogą ulec deformacji. U jednych kobiet staną się większe, u innych mniejsze. Wiele pań ma z tego powodu kompleksy i czuje się mało (...) . Operacje powiększania biustu z powodzeniem mogą być wykonywane już po przebytej...

Jak odzyskać figurę po ciąży?

Wykonywanie ćwiczeń po cesarskim cięciu

Wykonywanie ćwiczeń po cesarskim cięciu

Cesarskie cięcie to bardzo ważna operacja, która pozwala na wydanie twojego dziecka na świat w przypadku komplikacji uniemożliwiających naturalny poród.