Trwa ładowanie...

Dziewczynka wpadła pod pociąg. Przeżyła dzięki pomocy przechodniów

Za każdym razem, kiedy ma nadjechać pociąg na dworcu rozchodzi się głos, by nie zbliżać się do wyznaczonej linii. Jednak nie zawsze ostrzeżenie jest przestrzegane.

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

Do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło na stacji w Xining w Chinach, gdzie 3-letnia dziewczynka wpadła pod stojący pociąg. Całość zdarzenia została zarejestrowana przez kamerę monitoringu. Dziewczynka wraz ze swoją mamą szła w stronę pociągu. Kobieta na chwilę straciła córkę z pola swojego widzenia. Wtedy 3-latka sama podbiegła do pociągu, który za chwilę miał odjechać. Chcąc dostać się do środka wpadła w przepaść dzielącą pociąg od peronu. Z pomocą natychmiast ruszyła idąca przed nią matka, a wraz z nią ludzie znajdujący się na peronie. Incydnet ten wyglądał bardzo poważnie, na szczęście dziewczynce nic się nie stało.

Takie sytuacje pokazują, że w miejscach, gdzie dzieciom zagraża szczególne niebezpieczeństwo trzeba je mieć pod stałą kontrolą. A wzrok rodzica nie może podążyć w inną stronę choćby na sekundę.

Film z monitoringu można zobaczyć pod tym linkiem.

Dziewczynka wpadła pod stojący pociąg
Dziewczynka wpadła pod stojący pociąg (YouTube)

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.