Przejdź na WP

Zainstalował kamerę po tym, gdy dowiedział się, że żona dziwnie się zachowuje. To, co odkrył, jest przerażające

Oddając dziecko pod opiekę opiekunki, mamy nadzieję, że nasza pociecha będzie przebywać pod dobrą opieką i że z jej głowy nie spadnie żaden włos. Taką nadzieję mieli rodzice, którzy wybrali na opiekunkę Christinę Williamson, a w tym Desiree LaBlanc.

Zobacz film: "Jak radzić sobie z infekcjami u dzieci?"

Dzięki poleceniu przez znajomych, Desiree udało się zapisać swoje dziecko do domowego żłobka, które prowadziła Christina. Kobieta budziła bardzo duże zaufanie, wysyłała matce co jakiś czas zdjęcia z maluchem, na których nie było widać, aby dziecku działa się krzywda.

Prześladowała i upokarzała swoje dzieci. Dziewczynki musiały pić wodę z toalety
Prześladowała i upokarzała swoje dzieci. Dziewczynki musiały pić wodę z toalety [5 zdjęć]

Głodziła, biła, zastraszała. Odmawiała kąpieli, stosowania środków higienicznych i zmuszała do picia...

zobacz galerię

Po pewnym czasie do męża opiekunki zaczęły docierać pogłoski, że jego żona dziwnie się zachowuje. Mężczyzna podejrzewając zdradę, postanowił zamontować w domu kamery. Zamiast zdrady odkrył on jednak coś zupełnie innego...

Na nagraniach było widoczne, jak Williamson okrutnie znęca się nad swoimi podopiecznymi. Popycha je, wykręca ręce, umieszcza w ich ustach szmatki. Okazało się, że zdarzało się jej zostawiać bez opieki 5-miesięczne malucha.

Kobieta znęcała się nad maluchami/kcci.com
Kobieta znęcała się nad maluchami/kcci.com (kcci.com)

Mąż opiekunki po obejrzeniu nagrań, postanowił zgłosić tę sprawę i błyskawicznie zaalarmował rodziców dzieci pozostających pod opieką okrutnej żony. Żadne z dzieci na szczęście nie odniosło widocznych obrażeń. Nagrania zostały przekazane policji, opiekunka została skazana na 5 lat więzienia.

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.