Trwa ładowanie...

Dwóch braci podbiło internet pokazując swoje umiejętności obracania pizzy

 Anna Krzpiet
10.03.2017 14:32
Nicholas i Michael Testa z rodzicami
Nicholas i Michael Testa z rodzicami (fox)

Wideo dwóch braci z New Jersey podobiło już cały świat. W mediach społecznościowych rozprzestrzenia się ono niemalże z prędkością światła, chciałoby się powiedzieć: z szybkością obracającego się ciasta. Czym zasłynęli bracia?

1. Niezwykłe umiejętności

W tej chwili na Facebooku już ponad 23 miliony osób obejrzało film 12-letniego Michaela i 10-letniego Nicholasa Testa'ów, którzy wspólnie przyrządzają… ciasto do pizzy. Ich ojciec, Carmine Testa, komentuje, że nie jest to pierwszy film jego synów, jednak ten wyjątkowo przypadł internatom do gustu. Chłopcy pomagają rodzicom w restauracji Carmine Pizza Factory w New Jersey (USA) i to właśnie tam nabyli te wyjątkowe umiejętności.

Jak rozwijać zmysły dziecka?
Jak rozwijać zmysły dziecka? [7 zdjęć]

Zmysły zaczynają się rozwijać już w życiu płodowym. Pierwszy jest dotyk, który towarzyszy rosnącemu

zobacz galerię

Tata chłopców opowiada, że jest kucharzem w Carmine Pizza Factory w centrum miasta już od 17 lat. Z racji tego, że jest również właścicielem lokalu, mógł nauczyć chłopców kilku praktycznych sposobów na przyrządzanie ciasta do pizzy. Ojciec nie tylko przekazał im rady, w jaki sposób zrobić idealne i pyszne ciasto, ale również, w jaki sposób nim rzucać, wirować i wykonywać wiele ciekawych manewrów. Mężczyzna komentuje, że gdy wrzucił do sieci ten 30-sekundowy klip z synami w roli głównej (rzucają ciastem), nie spodziewał się, że stanie się on prawdziwym hitem sieci.

2. Szansa na przyszłość

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

Ten jeden film zapewnił chłopcom szansę na przyszłość. Obecnie dostają wiele ofert z różnych mediów z prośbą o udzielnie wywiadu czy prezentację. Otrzymują również oferty prowadzenia kreatywnych warsztatów z robienia pizzy. Michael i Nicholas mówią, że sprawia im to ogromną radość i satysfakcję. Każdego dnia w restauracji spędzają 1,5 godziny i chętnie zostawaliby tam o wiele dłużej.

Zobacz także:

Jak niewiele czasem trzeba ze strony rodziców, by utorować ścieżkę przyszłości swoich dzieci. Ta sytuacja jest przykładem, że nieważne, jakie zainteresowania mają nasze pociechy, ważne, by sprawiały im radość, a rodzice je w tym zawsze wspierali.

Michael i Nicholas z rodzicami
Michael i Nicholas z rodzicami (FOX)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze