Trwa ładowanie...

Bliźniaczki urodziły dzieci tego samego dnia

 Ewa Rycerz
15.11.2019 09:25
Bliźniaczki urodziły dzieci tego samego dnia
Bliźniaczki urodziły dzieci tego samego dnia (youtube.com)

Choć mieszkają w różnych miastach i strefach czasowych, bliźniaczki jednojajowe urodziły swoje dzieci tego samego dnia o jednej godzinie. Jak zapewniają kobiety – wszystko jest zbiegiem okoliczności. Ta historia to gotowy scenariusz na film!

Sarah Mariuz i jej starsza o 11 minut bliźniaczka Leah Rodgers, zaszły w ciążę niemalże w tym samym czasie, choć jak twierdzą – nie planowały tego.

youtube.com
youtube.com

Swojej rodzinie radosną wiadomość obwieściły podczas Święta Dziękczynienia w zeszłym roku. Okazało się wtedy, że terminy ich porodów dzielą zaledwie cztery dni.

Zobacz film: "Żelazo w ciąży"

Cała rodzina twierdziła, że identyczne siostry specjalnie starały się zajść w ciążę w tym samym czasie. - Gdy byłyśmy na weselu naszej starszej siostry, wszyscy dookoła zgodnie twierdzili, że zmówiłyśmy się. Tymczasem to naprawdę przypadek – śmieje się Leah Rodgers.

youtube.com
youtube.com

Dzisiaj, kilka dni po porodzie, młode mamy czują się dobrze. Ich dzieci również. Starsza z bliźniaczek, Leah, urodziła chłopca, któremu dała na imię Reid Joseph. Młodsza – Sara – ma córeczkę o imieniu Samantha Lynne.

Kobiety planują najbliższe spotkanie podczas świąt Bożego Narodzenia.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze