Bliźniaczki urodziły dzieci tego samego dnia

Choć mieszkają w różnych miastach i strefach czasowych, bliźniaczki jednojajowe urodziły swoje dzieci tego samego dnia o jednej godzinie. Jak zapewniają kobiety – wszystko jest zbiegiem okoliczności. Ta historia to gotowy scenariusz na film!

Sarah Mariuz i jej starsza o 11 minut bliźniaczka Leah Rodgers, zaszły w ciążę niemalże w tym samym czasie, choć jak twierdzą – nie planowały tego.

Polecane wideo:

Swojej rodzinie radosną wiadomość obwieściły podczas Święta Dziękczynienia w zeszłym roku. Okazało się wtedy, że terminy ich porodów dzielą zaledwie cztery dni.

Cała rodzina twierdziła, że identyczne siostry specjalnie starały się zajść w ciążę w tym samym czasie. - Gdy byłyśmy na weselu naszej starszej siostry, wszyscy dookoła zgodnie twierdzili, że zmówiłyśmy się. Tymczasem to naprawdę przypadek – śmieje się Leah Rodgers.

Dzisiaj, kilka dni po porodzie, młode mamy czują się dobrze. Ich dzieci również. Starsza z bliźniaczek, Leah, urodziła chłopca, któremu dała na imię Reid Joseph. Młodsza – Sara – ma córeczkę o imieniu Samantha Lynne.

Kobiety planują najbliższe spotkanie podczas świąt Bożego Narodzenia.

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Ciaza

Jadziagabi • ostatni post 2 tygodnie temu

1
Artykuły Ciąża wielopłodowa
Ciąża wielopłodowa

Taka ciąża zdarza się raz na 70 milionów urodzeń

Taka ciąża zdarza się raz na 70 milionów urodzeń

. By zapłacić za in vitro, wzięli pożyczkę. I udało się. Para spodziewa się czworaczków. Chociaż ciąże mnogie przy tej metodzie zdarzają się stosunkowo (...) często, ta jest naprawdę wyjątkowa. Próby zapłodnienia pozaustrojowego para...

Ciąża wielopłodowa

Nawet lekarze byli zaskoczeni wagą bliźniąt

Nawet lekarze byli zaskoczeni wagą bliźniąt

Alanna i Paul z Edynburga mają powody do dumy - nie dość, że zostali rodzicami dwóch zdrowych synków, to jeszcze Troy i Kaius zostali okrzyknięci największymi bliźniakami w historii Szkocji. Ile ważyły nowo narodzone dzieci? Rekordowe bliźniaki Szczęśliwi...

Ciąża wielopłodowa

Mają 14 córek, nie przestają starać się o syna

Mają 14 córek, nie przestają starać się o syna

syn. Augustina twierdzi, że lubi być w ciąży, nie miewa poważnych problemów, ani nie jest to dla niej stresujące. Jest także pewna, że będzie jej dane (...) i Braelee, lekarz żartował, że bardziej prawdopodobne jest wygrać na loterii,...