Przejdź na WP

2-letnia dziewczynka i 16-miesięczny chłopczyk zmarli w rozgrzanym aucie. Matka zostawiła ich tam ''za karę"

Mieszkanka Teksasu doprowadziła do śmierci dwójki swoich dzieci, zostawiając je na dłuższy czas w rozgrzanym aucie. Pozostawienie tam dzieci miało być ''karą'' za to, że dzieci nie chciały wyjść z samochodu. 24-letnia matka została zatrzymana.

Zobacz film: "Jajko usmażone w samochodzie [Nauka. To lubię]"

Tego tragicznego dnia temperatura na zewnątrz przekraczała 34 st. Celsjusza. Cynthia Maria Randolph wracała do domu samochodem razem ze swoimi dziećmi. Po dojechaniu do domu, dzieci nie chciały wyjść z samochodu, ponieważ były zajęte zabawą. Matka postanowiła dać im ''nauczkę'' i zostawiła dzieci zamknięte w samochodzie.

Zobacz także:

2-letnia córka i 16-miesięczny chłopczyk siedzieli w samochodzie przez prawie 3 godziny. Kobieta w tym czasie paliła w domu marihuanę, a następnie poszła uciąć sobie drzemkę. Po przebudzeniu zdała sobie sprawę, że dzieci nadal przebywają w pojeździe. Na ratunek było już jednak za późno. Dzieci zmarły.

Cynthia Maria Randolph
Cynthia Maria Randolph (Reuters)

Kobieta została zatrzymana przez biuro szeryfa w hrabstwie Parker. Początkowo utrzymywała, że dzieci bawiły się w ogrodzie i same weszły do auta bez jej wiedzy. Chciała także upozorować wypadek wybijając szybę w samochodzie. Biuro szeryfa nie dawało jednak wiary w tłumaczenia młodej matki.

2-letnia Juliet Ramirez i 16-miesięczny Cavanaugh Ramirez
2-letnia Juliet Ramirez i 16-miesięczny Cavanaugh Ramirez (GoFoundMe)

W trakcie długiego przesłuchania kobiety, policja usłyszała wiele różnych wersji zdarzenia. Ostatecznie Cynthia Maria Randolph przyznała się do celowego zostawienia dzieci w rozgrzanym samochodzie. Jak stwierdziła, chciała dać w ten sposób "nauczkę" swoim dzieciom.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.