Trwa ładowanie...

Znęcała się nad bezdomnym zwierzęciem. Chcą kary dla agresywnej nastolatki

Avatar placeholder
21.01.2024 12:18
Chcą ukarać agresywną nastolatkę
Chcą ukarać agresywną nastolatkę (Facebook)

Do mediów społecznościowych trafiło dramatyczne nagranie, na którym widać, jak nastoletnia dziewczyna kopie bezdomnego kota. Zwierzę wpadło do fontanny z lodowatą wodą i niestety nie przeżyło.

spis treści

1. Nastolatka znęcała się nad kotem

Znęcanie się nad zwierzętami to przestępstwo. Takiego właśnie okrucieństwa dopuściła się nastolatka z miasteczka na południu Włoch.

Do tragicznego zdarzenia doszło we włoskiej prowincji Bari w miejscowości Alberobello. To właśnie tam 15-letnia dziewczyna, która wieczorem przechodziła obok jednej z miejskich fontann dopuściła się okrutnego czynu.

Zobacz film: "Jak dzieci tracą odporność?"

Ofiarą nastolatki stał się bezdomny kot, który siedział spokojnie na krawędzi fontanny i nikomu nie zagrażał. Nie wiadomo, co kierowało dziewczyną, ale niewiele myśląc podeszła do zwierzęcia i kopnęła go tak silnie, że kotek do fontanny.

2. Chcą ukarać agresywną nastolatkę

Na zewnątrz panowały minusowe temperatury, więc woda w fontannie z pewnością była lodowata. Kot niestety nie przeżył.

Okrucieństwo nie ujdzie jednak dziewczynie na sucho. Zdarzenie zostało zarejestrowane, a nagranie trafiło do sieci.

Można je znaleźć na facebookowej stronie prowadzonej przez Organizację "Stop Animal Crimes Italia", która postanowiła nagłośnić tę sprawę. Organizacja non-profit chce, by osoby, które dopuszczają się tak bestialskich czynów ponosiły odpowiednie konsekwencje.

"Kolejny niepokojący akt okrucieństwa. Złożono raport i zwrócono się do właściwych organów o podjęcie pilnych działań, także wobec rodziców piętnastolatki odpowiedzialnej za przestępstwo" – czytamy pod udostępnionym w mediach społecznościowych filmikiem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze