Trwa ładowanie...

Ze względu na córkę zmieniła dietę. Dzisiaj jest nie do poznania

Avatar placeholder
10.10.2022 18:20
Wstydziła się swojego wyglądu. Nie potrafiła cieszyć się czasem spędzonym z córką
Wstydziła się swojego wyglądu. Nie potrafiła cieszyć się czasem spędzonym z córką (Twitter)

Samotna mama szukała pocieszenia w jedzeniu fast foodów. Przez złe nawyki żywieniowe przytyła do tego stopnia, że nie była w stanie w pełni spędzać czasu z córką. Wstydziła się swojego wyglądu, więc postanowiła coś z tym zrobić.

Kobieta minimum cztery razy w tygodniu jadła jedzenie na wynos
Kobieta minimum cztery razy w tygodniu jadła jedzenie na wynos (Twitter)

1. Wstydziła się tego, jak wygląda

Lara McReynolds jest 32-letnią samotną matką, która wstydziła się tego, jak wygląda. Kobieta do tego stopnia nie lubiła swojego ciała, że prawie wcale nie robiła sobie zdjęć z córką. Jeśli już się decydowała na sfotografowanie wspólnie z siedmioletnią Halle, na fotografii widać było jedynie jej twarz.

W pewnym momencie do kobiety dotarło, że przez nadwagę nie może bawić się ze swoją córką. Postanowiła to zmienić.

Kobieta, która w krytycznym momencie nosiła rozmiar ubrań 50, zrozumiała, że musi coś zrobić ze swoją wagą i zadbać o swoje zdrowie. Wszystko po to, by cieszyć się życiem z córką.

Schudła, ponieważ chciała zadbać o zdrowie
Schudła, ponieważ chciała zadbać o zdrowie (Twitter)

2. Postanowiła zmienić nawyki żywieniowe

Przeszła na dietę, która opiera się na szeregu niskokalorycznych produktów, zastępujących posiłki z fast foodów. Zamiast jedzenia na wynos, Lara je zupy, koktajle i batony, co daje jej w sumie 1500 kcal dziennie. Dziś nosi sukienki w rozmiarze 36 i ma niecałe 79 cm w talii.

Jednak nie to najbardziej ucieszyło samotną mamę. Jej córka - Halle uwielbia "nową mamę" i to, że nareszcie ma ona siły na zabawę.

Lara uwielbia biegać i bawić się z córką, a po drastycznej utracie wagi wspólnie spędzone chwile sprawiają jej przyjemność. "Teraz cieszę się, gdy robię sobie zdjęcia z Halle. Jestem bardziej aktywna i z chęcią wychodzę z córką. Spędzamy razem więcej czasu" - mówi.

Kobieta straciła wagę jedynie dzięki zmianie nawyków żywieniowych. Całkowicie zrezygnowała z fast foodów i liczy kalorie. Nie ćwiczy dodatkowo na siłowni, co jest dla niej atutem, ponieważ nigdy nie lubiła wysiłku fizycznego.

Małgorzata Banach, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze