Zaśpiewała piosenkę swojej kilkudniowej siostrzyczce. To, co zrobiła dziewczynka, doprowadziło 9-latkę do łez

Każdy, kto wychowuje więcej niż jedno dziecko, wie, jak trudne potrafią być chwile spędzone w towarzystwie rodzeństwa. Nieustanne kłótnie, wyrywanie sobie zabawek i obrzucanie wyzwiskami sprawia czasem, że jedyne na co masz siłę, to załamanie rąk.

1. Wyjątkowa reakcja

Zanim jednak rodzeństwo podrośnie, możesz cieszyć się chwilami, gdy jedno z nich jest noworodkiem. Nie ma słodszego widoku niż starszy brat lub siostra, która trzyma maleństwo w ramionach. Ten widok doskonale zna mama Allie i Ashlyn.

Zobacz także:

Kobieta była tak wzruszona nagraną przez siebie sytuacją, że postanowiła podzielić się filmem z użytkownikami Facebooka. Na nagraniu 9-letnia Allie trzyma na rękach swoją kilkudniową siostrzyczkę. Żeby uśpić malutką, zaczyna śpiewać jej piosenkę. Reakcja dziewczynki szokuje starszą siostrę.

Gdy Allie zaczyna śpiewać kolejny wers piosenki, mała Ashlyn zaczyna się uśmiechać. 9-latka jest tak wzruszona, że nie potrafi powstrzymać emocji i głośno szlocha. Wideo jest tak wzruszające, że podbiło serca tysięcy osób na całym świecie. Sami zobaczcie, czy to nie jest rozkoszny widok?

Zobacz film: "9-letnia dziewczynka śpiewa swojej siostrze. Reakcja noworodka jest niesamowita"

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.