Trwa ładowanie...

Zamieściła w sieci zdjęcie swoich sprzątających dzieci. Zalała ją fala hejtu

Jeśli twoje dziecko skończyło już rok, to pewnie wiesz, że w domu rośnie ci mały pomocnik. Widząc, że wycierasz szafki, chętnie złapie za ścierkę i nieporadnie ci w tym pomoże, a gdy myjesz mopem podłogę, koniecznie sięgnie za kij i będzie próbować ją myć. To zupełnie normalne, że maluchy naśladują wszystko, co robią ich rodzice. Ta mama zamieściła w sieci zdjęcie swoich sprzątających dzieci. Pod postem posypały się setki negatywnych komentarzy.

Zobacz film: "Jak zacząć gotować z dziećmi? Placuszki bananowo-kokosowe"

1. Mała pomoc

Jednak nie chodziło o to, że na zdjęciu maluchy myją mopami podłogę, ale o podpis, którym ich mama opatrzyła fotkę. "Trenuj je od najmłodszych lat. Te maluchy uwielbiają pomagać" - tak brzmiał komentarz Michelle Duggar – matki 19-ciorga dzieci.

Facebook.com
Facebook.com

Z największą krytyką spotkało się słowo "trenuj". Michelle oberwało się od użytkowników Facebooka za to, że użyła tego słowa w stosunku do swoich dzieci, chociaż jest bardziej właściwe w odniesieniu do zwierząt.

6 parentingowych lekcji z Danii – najszczęśliwszego państwa na świecie
6 parentingowych lekcji z Danii – najszczęśliwszego państwa na świecie [7 zdjęć]

Nieustannie od 1973 roku Międzynarodowa Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju uznaje Danię za

zobacz galerię

Mama dzieci została skrytykowana też za to, że zamiast wyręczać się dziećmi, powinna sama wypełniać swoje obowiązki, chociaż wiadomo, że w tym przypadku mycie podłóg przypomina raczej zabawę niż faktyczną pracę.

Zobacz także:

Nie wszyscy jednak skrytykowali Michelle. Znalazły się także osoby, które uważają, że uczenie dzieci od jak najmłodszych lat pomaga w późniejszym czasie odpowiednio podejść do domowych obowiązków. Zwłaszcza, że mama 19-ciorga dzieci nie może sobie pozwolić na nienauczenie ich samodzielności.

Sama zainteresowana jest zdziwiona tak negatywną reakcją na zamieszczone zdjęcie. Tym bardziej, że dzieci na zdjęciu nie wyglądają, jakby miały być zmuszone do zmywania podłóg. A ty co o tym myślisz?

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.