Przejdź na WP

Zaginęła krakowianka Sandra Król. Rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniach 16-latki

Od dnia zaginięcia Sandry Król minęły już 2 tygodnie. Nastolatka wyszła z domu na terenie Krakowa w niedzielę, 23 kwietnia 2017 roku, i do tej pory nie wróciła.

Zobacz film: "Osoby zaginione [Komisariat]"

Nie nawiązała też kontaktu z żadną z bliskich jej osób. Rodzina i małopolska policja apelują o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu Sandry.

1. Rysopis zaginionej nastolatki

Sandra Król jest szczupłej budowy ciała. Mierzy 170 centymetrów. To brunetka. Ma długie włosy (sięgają do pasa) i zielone oczy.

Wizerunek zaginionej Sandry Król
Wizerunek zaginionej Sandry Król (KWP w Krakowie)

W dniu, w którym rodzina widziała nastolatkę po raz ostatni, była ubrana w niebieskie dżinsy, czarną koszulkę z rękawem o długości ¾ i kurtkę w tym samym kolorze. Na stopach Sandra Król miała sportowe biało-czarne buty.

Przeczytaj koniecznie

2. Ktokolwiek widział…

Osoby, które widziały nastolatkę lub wiedzą, gdzie obecnie przebywa, policja i rodzina proszą o kontakt osobisty z pracownikami VI Komisariatu Policji w Krakowie. Informacje na temat zaginionej Sandry Król można przekazywać też telefonicznie. Numery kontaktowe to: 12 615 20 40, 12 615 30 00, 12 615 20 44 lub alarmowy: 997.

Jacy są współcześni nastolatkowie?
Jacy są współcześni nastolatkowie? [5 zdjęć]

Jacy są młodzi ludzie urodzeni około 2000 roku? Czy zdeterminowani są przez wyzwolony styl życia, czy...

zobacz galerię

Ponadto można kontaktować się z Fundacją ITAKA — Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem telefonu: 116 000.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.