Zaginęła 17-letnia Magdalena Sobul

Magdalena Sobul ostatni raz była widziana w środę 1 lutego około godz. 17.00 w centrum Ornety, niewielkiego miasteczka w okolicy Lidzbarka Warmińskiego (woj. warmińsko-mazurskie). Siedemnastolatka była wtedy w towarzystwie młodego mężczyzny.

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

Magdalena ma 17 lat. Ma ok. 160 cm wzrostu i ciemne długie włosy. W dniu zagnięcia miała na sobie prawdopodobnie czarną kurtkę, dużą chustkę w kratę, spodnie jeansowe i czarne buty.

Policja i rodzina prosi o pilny kontakt wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakiejkolwiek informacji o miejscu przebywania Magdaleny Sobul. Informacje o zaginionej można przekazywać, dzwoniąc na alarmowe numery: 112 lub 997. Istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z Komendą Powiatową Policji w Lidzbarku Warmińskim po numerem telefonu: 89 767 72 00.

Magdalena Sobut / warminsko-mazurska.policja.gov.pl
Magdalena Sobut / warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.