Zaginęła 13-letnia Myroslava Krytsun. Warszawska policja apeluje o pomoc

Po raz ostatni rodzina widziała Myroslavę Krytsyn w sobotę, 27 maja 2017 roku. Nastolatka wyszła z domu znajdującego się na warszawskiej Woli w kierunku sklepu i nie wróciła. Do dziś nie skontaktowała się z żadną z bliskich osób. Zaniepokojona losem Myroslavy rodzina zaalarmowała stołeczną policję.

Każdego roku ok. 20 tys. rodzin w Polsce zgłasza zaginięcie bliskich. Sprawdź, ile osób udaje się odnaleźć⬇

1. Rysopis zaginionej nastolatki

Myroslava Krytsun ma 13 lat. W dniu zaginięcia na stopach miała czarne buty sportowe z białą podeszwą. Była ubrana w czarną koszulkę i obcisłe dżinsy w tym samym kolorze. Miała przy sobie telefon komórkowy, jednak nie udaje się z nią skontaktować.

Zobacz film: "Pięć tysięcy zaginionych Polaków"

Wizerunek zaginionej Myroslavy Krytsun
Wizerunek zaginionej Myroslavy Krytsun (wola.policja.waw.pl)

Nastolatka jest szczupłej budowy ciała. Ma 160 centymetrów wzrostu. Waży około 50 kilogramów. Ma proste, długie włosy. Jest blondynką.

Jacy są współcześni nastolatkowie?
Jacy są współcześni nastolatkowie? [5 zdjęć]

Jacy są młodzi ludzie urodzeni około 2000 roku? Czy zdeterminowani są przez wyzwolony styl życia, czy...

zobacz galerię

2. Ktokolwiek widział

Policjanci proszą osoby, które widziały Myroslavę Krytsun, o niezwłoczny kontakt osobisty lub telefoniczny. Informacje na temat miejsca pobytu zaginionej nastolatki można przekazywać funkcjonariuszom komendy policji przy ulicy Żytniej 36 na warszawskiej Woli.

Przeczytaj koniecznie

Do dyspozycji są też następujące numery telefonów: 22 60 394 50 lub 997 i 112 (z telefonów komórkowych), oraz adres mailowy: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Podoba Ci się ten artykuł? Chcesz więcej? Polub
    i bądź na bieżąco!