Trwa ładowanie...

Włożyły niemowlę do lodówki. Dwie nastolatki odpowiedzą za swój czyn przed sądem

Poważne konsekwencje grożą dwóm nastolatkom, które zamknęły siedmiomiesięczne niemowlę w lodówce. Całe zajście nagrały, a filmik umieściły w internecie. Teraz przesłuchuje je policja.

Zobacz film: "Kiedy dziecko nie chce spać"

Do zdarzenia doszło w Danvers w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. Matka siedmiomiesięcznej dziewczynki poprosiła swoją siostrzenicę, by ta przypilnowała jej dziecka. Sama poszła wziąć prysznic. Nie było jej ok. 30 min. W mieszkaniu obecna była także koleżanka dziewczyny.

Przeczytaj także:

Pod nieobecność matki, nastolatki postanowiły zrobić głupi żart. Włożyły siedmiomiesięczną dziewczynkę do lodówki. Zamknęły drzwi i zaczęły się śmiać. Po chwili wyjęły dziecko. Całość nagrywały, a filmik opublikowały w sieci. Matka niemowlęcia nie miała o zajściu pojęcia. Utrzymuje, że dowiedziała się o nim od policji.

Dziewczynom, które zamknęły niemowlę w lodówce zostały postawione zarzuty
Dziewczynom, które zamknęły niemowlę w lodówce zostały postawione zarzuty (Screen z tvn24.pl/za cnn.com)

"Jestem w szoku. Nie chcę, by ktokolwiek zbliżał się teraz do mojego dziecka" – mówi matka dziewczynki w rozmowie z CNN. Kobieta wierzy jednak, że nastolatki nie chciały jej córce zrobić krzywdy. "Dzieci robią głupie rzeczy, po prostu coś głupiego wpadło im do głowy" – mówi kobieta.

Gdy otworzyła drzwi, zobaczyła 5-letniego chłopca z niemowlęciem na rękach. "Nasza mama umarła, pomożesz nam?"
Gdy otworzyła drzwi, zobaczyła 5-letniego chłopca z niemowlęciem na rękach. "Nasza mama umarła, pomożesz nam?" [4 zdjęcia]

5-letni chłopiec stał się bohaterem w swojej społeczności lokalnej. Został honorowym, najmłodszym członkiem

zobacz galerię

Sprawę poważnie potraktowała jednak policja. Nastolatki zostały aresztowane. 8 sierpnia stanęły przed sądem w Salem. Usłyszały zarzut narażenia życia dziecka, ale zwolniono je do domów.

Siedmiomiesięcznej dziewczynce nic się nie stało.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.