Trwa ładowanie...

Włożyły niemowlę do lodówki. Dwie nastolatki odpowiedzą za swój czyn przed sądem

 Ewa Rycerz
30.11.2018 18:53
Dwie nastolatki włożyły siedmiomiesięczne niemowlę do lodówki
Dwie nastolatki włożyły siedmiomiesięczne niemowlę do lodówki (Screen z tvn24.pl/ za cnn.com)

Poważne konsekwencje grożą dwóm nastolatkom, które zamknęły siedmiomiesięczne niemowlę w lodówce. Całe zajście nagrały, a filmik umieściły w internecie. Teraz przesłuchuje je policja.

Do zdarzenia doszło w Danvers w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. Matka siedmiomiesięcznej dziewczynki poprosiła swoją siostrzenicę, by ta przypilnowała jej dziecka. Sama poszła wziąć prysznic. Nie było jej ok. 30 min. W mieszkaniu obecna była także koleżanka dziewczyny.

Przeczytaj także:

Pod nieobecność matki, nastolatki postanowiły zrobić głupi żart. Włożyły siedmiomiesięczną dziewczynkę do lodówki. Zamknęły drzwi i zaczęły się śmiać. Po chwili wyjęły dziecko. Całość nagrywały, a filmik opublikowały w sieci. Matka niemowlęcia nie miała o zajściu pojęcia. Utrzymuje, że dowiedziała się o nim od policji.

Zobacz film: "Kiedy dziecko nie chce spać"
Dziewczynom, które zamknęły niemowlę w lodówce zostały postawione zarzuty
Dziewczynom, które zamknęły niemowlę w lodówce zostały postawione zarzuty (Screen z tvn24.pl/za cnn.com)

"Jestem w szoku. Nie chcę, by ktokolwiek zbliżał się teraz do mojego dziecka" – mówi matka dziewczynki w rozmowie z CNN. Kobieta wierzy jednak, że nastolatki nie chciały jej córce zrobić krzywdy. "Dzieci robią głupie rzeczy, po prostu coś głupiego wpadło im do głowy" – mówi kobieta.

Gdy otworzyła drzwi, zobaczyła 5-letniego chłopca z niemowlęciem na rękach. "Nasza mama umarła, pomożesz nam?"
Gdy otworzyła drzwi, zobaczyła 5-letniego chłopca z niemowlęciem na rękach. "Nasza mama umarła, pomożesz nam?" [4 zdjęcia]

5-letni chłopiec stał się bohaterem w swojej społeczności lokalnej. Został honorowym, najmłodszym członkiem

zobacz galerię

Sprawę poważnie potraktowała jednak policja. Nastolatki zostały aresztowane. 8 sierpnia stanęły przed sądem w Salem. Usłyszały zarzut narażenia życia dziecka, ale zwolniono je do domów.

Siedmiomiesięcznej dziewczynce nic się nie stało.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze