Wiosenna Akademia Możliwości czeka na młodych rodziców. Pomożemy wrócić ci do aktywności zawodowej

Jeśli jesteś niepracującym rodzicem dziecka poniżej 3 roku życia – czytaj dalej. Jeśli chcesz wrócić na rynek pracy – czytaj dalej. Jeśli chcesz zdobyć nowe umiejętności – czytaj dalej. Stowarzyszenie WIOSNA pomoże Ci wrócić do aktywności zawodowej.

Zobacz film: "Praca szuka człowieka. Młodzi od pracy oczekują czegoś innego, niż ich rodzice. Obejrzyj WIDEO"

Wystarczy tylko, że weźmiesz udział w WIOSENNEJ AKADEMII MOŻLIWOŚCI, czyli projekcie rynku pracy, w ramach którego organizowane są specjalistyczne szkolenia, płatne staże, warsztaty i wiele więcej. Przyjdź na nasze szkolenie i dowiedz się, jak rekrutują duże firmy.

1. Kogo szukamy?

Zauważyliśmy ogromne zapotrzebowanie na aktywizację zawodową młodych rodziców z Małopolski. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom i rozszerzyć projekt o kolejną grupę docelową – młodych, niepracujących rodziców (18-29 lat) opiekujących się dziećmi do lat 3.

Zobacz także:

2. Co oferujemy?

Plan aktywizacji zawodowej uczestnika komponowany jest przy uwzględnieniu jego wszystkich potrzeb. Uczestnik razem z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy wspólnie pracują nad optymalną ścieżką rozwoju zawodowego. Biorący udział w naszym projekcie mogą skorzystać z różnych form wsparcia. W swojej ofercie mamy staże od 3 do 5 miesięcy lub specjalistyczne szkolenia (księgowe, graficzne, językowe, komputerowe, prawo jazdy) z perspektywą zatrudnienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przyjdź na nasze spotkanie. Będzie ono podzielone na część informacyjną oraz na część praktyczno-rekrutacyjną.

Jak naprawdę wygląda bycie rodzicem?
Jak naprawdę wygląda bycie rodzicem? [8 zdjęć]

Lubisz oglądać rodzinne fotografie, na których dzieci są uczesane, mąż ma idealnie uprasowaną koszulę,...

zobacz galerię

3. Kto za tym stoi?

Inicjatorem projektu jest Stowarzyszenie WIOSNA – lider wśród organizacji pozarządowych, organizator ogólnopolskich programów społecznych, takich jak SZLACHETNA PACZKA czy AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Do tej pory WIOSNA zrealizowała trzy duże projekty aktywizacji zawodowej, w których pomogła osobom wchodzącym lub powracającym na rynek pracy przełamać bariery długotrwałego bezrobocia, niepełnosprawności czy wieku.

4. JAK SIĘ ZGŁOSIĆ

Do 18 sierpnia zgłoś swój udział w spotkaniu, pisząc na adres akademiamozliwosci@wiosna.org.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 783 430 102. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie trzeba Cię dłużej przekonywać? Chcesz od razu wziąć udział w programie WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI? Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową, pocztą tradycyjną lub stacjonarnie, w biurze Stowarzyszenia WIOSNA (ul. Berka Joselewicza 21, 31-031 Kraków) do końca sierpnia.

WIOSENNA AKADEMII MOŻLIWOŚCI http://rynekpracy.wiosna.org.pl/akademia Tel. 783 430 102 E-mail: akademiamozliwosci@wiosna.org.pl

Projekt jest realizowany w ramach Inicjatywy na Rzecz Zatrudnienia Ludzi Młodych.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.