Trwa ładowanie...

Więcej pokarmu w naturalny sposób dzięki podwójnemu laktatorowi Philips Avent z serii Comfort

Avatar placeholder
05.09.2017 14:00

Informacja prasowa

Nowy podwójny laktator elektryczny Philips Avent z serii Comfort pozwala w wygodny sposób uzyskać większą ilość pokarmu. Urządzenie pozwala zaoszczędzić czas i jest idealne dla mam, które regularnie odciągają pokarm.

Bez wątpienia mleko mamy to najlepszy pokarm jaki możesz podać swojemu maluszkowi, dlatego przez sześć pierwszych miesięcy życia dziecka należy karmić je wyłącznie piersią. Jeśli jednak przeżywasz trudności związane z laktacją lub np. chcesz wrócić do pracy, pomyśl o odciąganiu pokarmu laktatorem i przedłuż karmienie naturalnym mlekiem mamy.

Zobacz film: "Jak zaaranżować pokój dla niemowlaka?"

Dostępne są różne modele wygodnych laktatorów Philips Avent: laktator manualny z serii Natural z butelką lub pojemnikiem na pokarm, laktator elektryczny z serii Natural oraz nowy podwójny laktator z serii Comfort SCF334/02, który umożliwia odciąganie większej ilości pokarmu w komfortowy sposób.

1. Nowy podwójny laktator elektryczny

Podwójny laktator elektryczny jest idealny dla mam, które regularnie odciągają pokarm. Możesz zaoszczędzić czas, wygodnie odciągając pokarm z obu piersi na raz. Badania potwierdzają, że jednoczesne odciąganie pokarmu z obu piersi jest bardziej wydajne i może powodować szybsze wytwarzanie pokarmu.

Podobnie jak inne modele laktatorów Philips Avent, podwójny laktator elektryczny SCF334 umożliwia wygodne odciąganie pokarmu bez konieczności pochylania się do przodu. Dzięki wyjątkowej konstrukcji laktatora mleko z piersi trafia bezpośrednio do butelki, nawet jeśli siedzisz prosto. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu w naturalny sposób sprawiają, że mleko łatwiej wypływa. Dodatkowo nakładka masująca z miękkimi płatkami daje wrażenie ciepła w kontakcie ze skórą i została zaprojektowana tak, by naśladować ssanie dziecka. Dzięki temu delikatnie wspomaga stymulowanie wypływu pokarmu.

Po włączeniu laktator automatycznie przechodzi w tryb delikatnej stymulacji, aby uruchomić wypływ pokarmu. Następnie możesz wybrać jedno z 3 ustawień odciągania - zgodnie ze swoimi preferencjami. Laktator ma niewielkie wymiary, dzięki czemu łatwo go chwycić i odpowiednio dopasować do piersi. Jego podstawa jest mała i lekka - można ją ustawić w zasięgu ręki, aby mieć pełną kontrolę podczas odciągania pokarmu. Rurkę można łatwo owinąć wokół podstawy, co zapewnia dodatkową wygodę podczas transportu i przechowywania. Do laktatora dołączona jest poręczna torba podróżna. Również czyszczenie urządzenia jest proste dzięki niewielkiej liczbie oddzielnych części. Twój pokarm nigdy nie zetknie się z rurką ani z podstawą. Wszystkie części, poza elektrycznymi, można myć w zmywarce.

2. Monitorowanie cyklu karmień

Dużym ułatwieniem dla wszystkich karmiących mam oprócz samego laktatora jest nowa, pierwsza tego rodzaju, medyczna aplikacja uGrow. Jest to profesjonalna platforma cyfrowa dla rodziców opracowana we współpracy z ekspertami m.in. w dziedzinie karmienia piersią, w której możesz zapisywać wszystkie cenne informacje o swoim maluszku. Zapisywanie i monitorowanie np. cyklu karmienia pozwoli lepiej rozpoznać zachowania i potrzeby dziecka oraz zapewni odrobinę przewidywalności w nowej, chaotycznej rzeczywistości z maluszkiem. Kompletem informacji zgromadzonych w aplikacji uGrow warto podzielić się także na wizytach kontrolnych z pediatrą. W aplikacji znajdziesz też wiele sprawdzonych porad dotyczących karmienia piersią.

Aplikacja uGrow jest dostępna do pobrania za darmo w polskiej wersji językowej.

Rekomendowane ceny laktatorów Philips Avent wynoszą:

  • Podwójny laktator elektroniczny SCF334/02 - 1229 pln
  • Laktator elektroniczny SCF332/01 - 599 pln
  • Laktator manualny SCF330/20 - 219 pln
  • Laktator manualny Via SCF330/13 - 219 pln
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze