Przejdź na WP

W paczce zaadresowanej do syna znalazła biały proszek. Zawiadomiła policję

Szokującego odkrycia dokonała jedna z matek z województwa lubelskiego. Zainteresowana przesyłką zaadresowaną do swojego syna, otworzyła ją i znalazła biały proszek. Od razu zadzwoniła na policję.

Zobacz film: "Czy państwo przegra wojnę z dopalaczami?"

Zgłoszenie kobiety z gminy Bełżec przyjęła miejscowa policja. Dokładne zbadanie zawartości przesyłki pozwoliło zidentyfikować substancję. To dopalacze znajdowały się w podejrzanej paczce. Przesyłka zaadresowana była do 23-letniego syna, ale ponieważ młodego mężczyzny nie było w domu, odebrała ją jego matka.

6 najbardziej toksycznych stylów wychowywania dzieci
6 najbardziej toksycznych stylów wychowywania dzieci [7 zdjęć]

Każdy jest ekspertem w wychowywaniu własnego dziecka – głosi stare porzekadło. I jest w tym ziarno prawdy,...

zobacz galerię

Kobietę od razu zainteresowała dostarczona przez kuriera przesyłka. Po jej otwarciu znalazła 4 paczuszki z białym proszkiem oraz jeden z niezidentyfikowanymi tabletkami. 23-latek tłumaczył policjantom, że zakupione dopalacze chciał wykorzystać na własny użytek.

W paczce zaadresowanej do syna znalazła biały proszek. Zawiadomiła policję
W paczce zaadresowanej do syna znalazła biały proszek. Zawiadomiła policję (Fot. policja)

Teraz grożą mu 3 lata pozbawienia wolności.

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.