Trwa ładowanie...

Trzy siostry zaszły w ciążę w tym samym czasie

Zdjęcie trzech sióstr obiegło ostatnio całą sieć. Nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wszystkie kobiety trzymają w swoich rękach podobne zdjęcia – USG swoich ciąż.

Zobacz film: "Jak zadbać o prawidłowe relacje z dzieckiem?"

 

1. Podzieliły się szczęściem

Samantha Sondrup, mieszkanka Teksasu w USA, podzieliła się niedawno na Instagramie nietypową fotografią, którą zrobiła ze swoimi siostrami - Kaylą Baker oraz Nichelle Lyn. Zdjęcie opatrzyła komentarzem: „Siostry, które razem są w ciąży, będą trzymać się razem... i będą wspólnie łapać trzech małych kuzynów.”

Instagram
Instagram

2. Reakcja internautów

Na zdjęcie zareagowało prawie 3,5 tys. internautów. Przyszłe mamy otrzymały też ok. 200 gratulacji oraz... postów od zazdrosnych znajomych. Kto nie chciałby dzielić trudów ciąży ze swoją siostrą?

 

Informacją o „potrójnej ciąży” podzieliła się także kolejna z sióstr – Kayla. Zdjęcie z tej samej serii również trafiło na Instagram.

Instagram
Instagram

3. Ciąże sióstr w Polsce

W Polsce kilka lat temu również zdarzyła się podobna sytuacja. W 2012 roku Natalia i Agnieszka Przybysz – piosenkarki znane z zespołu „Sistars” - poinformowały media, że zaszły w ciążę w tym samym czasie. Różnica w dacie porodu wynosiła u nich zaledwie tydzień.

4. Ciąża matki i córki

W 2014 roku mogliśmy również usłyszeć o ciekawym przypadku z Wielkiej Brytanii. 18-letnia córka i jej 39-letnia mama również spodziewały się narodzin dzieci w tym samym czasie. Moment, gdy obie podzieliły się ze sobą dobrymi wieściami, zapamiętają do końca życia.

Ciąża obu kobiet sprawiła jednak wiele problemów – mieszkając pod jednym dachem, często się kłóciły. Relacje naprawiły się dopiero wtedy, gdy młodsza kobieta wyprowadziła się.

Oba porody skończyły się szczęśliwie, a dzieci od urodzenia wyglądają jak bliźniaki.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.