Trwa ładowanie...

Trwają poszukiwania zaginionej mamy i jej 10-letniej córki. "Każdy, kto widział te kobiety lub wie o miejscu ich pobytu, powinien skontaktować się z policją"

Trwają poszukiwania zaginionej mamy i jej 10-letniej córki
Trwają poszukiwania zaginionej mamy i jej 10-letniej córki (Facebook)

29-letnia Sabrina i jej 10-letnia córka zaginęły 25 marca. Policja informuje, iż dostała zgłoszenie o tym, że kobiety były widziane 27 marca w muzeum w Suffolk, we wschodniej Anglii. Funkcjonariusze apelują o pomoc w poszukiwaniach.

spis treści

1. Mama i jej 10-letnia córka zaginęły

Trwają poszukiwania matki i córki. 29-letnia Sabrina Bradshaw i 10-letnia Taylor Kelly zaginęły w piątek 25 marca.

Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania i opublikowała zdjęcia zaginionych kobiet.

Sabrina ma blond włosy, jest szczupła, w dniu zaginięcia miała na sobie kremową kamizelkę z futra i jasnoniebieskie dżinsy. Jej 10-letnia córeczka ma długie brązowe włosy, w dniu zaginięcia była ubrana w sukienkę.

Śledczy podali również, że kobiety podróżowały czarnym Renault Kadjar z tablicą rejestracyjną LX67 KFJ.

2. Funkcjonariusze apelują o pomoc w poszukiwaniach

W niedzielę 27 marca policjanci poinformowali, że dostali informację, iż 29-latka i jej córka były widziane około godziny 19:00 w muzeum w Suffolk, we wschodniej Anglii.

"Każdy, kto widział te kobiety lub wie o miejscu ich pobytu, powinien skontaktować się z policją w Suffolk" - czytamy na stronie internetowej policji.

3. Co robić, gdy nasz bliski zaginął?

Zarządzenie Komendanta Głównego Policji określa metody i formy podejmowanych przez policję działań, w przypadku prowadzenia poszukiwań osoby zaginionej. Przez zaginięcie, należy rozumieć stan, w którym nie mamy możliwości ustalenia miejsca pobytu osoby fizycznej i zapewnienia ochrony jej życia, zdrowia lub wolności.

Zgodnie z przepisami osoba zaginiona kategorii I, to taka, która opuściła miejsce swojego ostatniego pobytu nagle, w okolicznościach uzasadniających podejrzenie popełnienia na jej szkodę przestępstwa przeciwko życiu zdrowiu lub wolności, albo uzasadniających podejrzenie zagrożenia jej życia, zdrowia lub wolności.

Często poszukiwania osoby zaginionej prowadzone są pod bardzo silną presją czasu, w szczególności, kiedy zaginie dziecko, do zaginięcia dochodzi w nocy, w okresie zimowym czy w terenie leśnym.

Co należy zrobić, gdy nasz bliski zaginął?:

  • jak najszybciej powiadomić najbliższą jednostkę policji,

  • przekazać policji wszystkie informacje dotyczące osoby zaginionej,

  • dokładnie przeszukać okolicę, prześledzić krok po kroku trasę, którą mógł przebyć zaginiony, można pokazać zdjęcie zaginionego osobom, które mieszkają lub pracują w pobliżu,

  • sprawdzić wszelkie miejsca, w których osoba zaginiona może przebywać,

  • zadzwonić do znajomych,

  • warto również aktywnie uczestniczyć w poszukiwaniach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.