Trwa ładowanie...

To zdjęcie zna każdy! Chłopiec na nim uwieczniony wykorzystał je, by pomóc swojemu tacie

Sammy Griner, bo to jego wizerunek jest na zdjęciu, przez wiele lat pozostawał anonimowy. Sytuacja zmieniła się jednak, gdy tata chłopca poważnie zachorował.

Zobacz film: "Jak twój maluszek rozwija się w brzuchu?"

Mężczyzna potrzebował przeszczepu nerki oraz bardzo drogich leków, na które nie było stać jego rodziny. Rozpoczęto więc zbiórkę pieniędzy w internecie. By nadać jej odpowiednie tempo, mama chłopca za jego zgodą postanowiła ujawnić, że to ona jest autorką zdjęcia, które wywołało uśmiech na twarzach tysięcy ludzi na całym świecie.

Przeczytaj koniecznie

Kobieta zrobiła je 9 lat temu na plaży, gdy mały Sammy próbował zjeść piasek.

Sammy Griner
Sammy Griner (www.instagram.com/laneymg)

To był strzał w dziesiątkę! W ciągu kilku dni rodzina zebrała ponad 100 tys. dolarów.

Ojciec chłopca jest już po przeszczepie nerki. Powoli wraca do zdrowia. Jest dumny z syna, a sam chłopiec cieszy się, że udało mu się pomóc tacie.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.