Trwa ładowanie...

Tajemniczy balon pod Bydgoszczą. List był w języku rumuńskim

Avatar placeholder
28.04.2024 18:07
Balon z Rumunii doleciał do Polski
Balon z Rumunii doleciał do Polski (TikTok)

Choć pisanie tradycyjnych listów powoli odchodzi w zapomnienie, to ta sytuacja pokazuje, że jeszcze zdarzają się wyjątki. Pod fabryką wieszaków POLWO w województwie kujawsko-pomorskim znaleziono balon w kształcie nietoperza oraz dołączony do niego liścik, który przyleciał do Polski z Rumunii.

spis treści

1. Balon z Rumunii w Polsce

Na tiktokowym profilu @fabrykawieszakowpolwo pojawiła się ostatnio informacja o nietypowym znalezisku.

"Ale niespodzianka! Uwielbiamy takie akcje" - czytamy.

Zobacz film: "Disaster girl. Historia prawdziwa"

Okazało się, że przed fabryką znaleziono wypełniony helem balon. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie przybył on do naszego kraju aż z Siedmiogrodu z Rumunii.

Do balonu w kształcie nietoperza dołączona została szklana kapsuła, w której znajdowała się kartka z wiadomością w języku rumuńskim. Wynika z niej, że została napisana przez dziecko. Była w niej prośba, by znalazca odesłał ją wraz z informacją, gdzie doleciał balon.

- Nie uwierzycie, co znaleźliśmy przed naszą fabryką. Okazało się, że jest to balon z helem w kształcie nietoperza, który przyleciał do nas przez pół Europy z Rumunii, a dokładnie z Siedmiogrodu. Wypuszczony przez jakiegoś ucznia z dołączoną szklaną kapsułą, w której znajdowała się kartka z adresem, żebyśmy mogli ją odesłać i będzie wiadomo, gdzie balon wylądował - mówi pracownik fabryki na TikToku.

@fabrykawieszakowpolwo Ale niespodzianka! 🤩 Uwielbiamy takie akcje, a co Wy o tym sądzicie? #polwo #fabrykawieszaków #wieszakinaubrania #wieszakiodzieżowe #polskafirma ♬ dźwięk oryginalny - Fabryka Wieszaków POLWO

2. Reakcja na balon z Rumunii

Choć wiele osób zapewne zignorowałoby znalezisko, to osoby pracujące w fabryce potraktowały sprawę poważnie. Postanowili przesłać chłopcu prezent w postaci... dziecięcych wieszaków.

- Oczywiście oprócz kartki odesłaliśmy mu pakę z wieszakami dziecięcymi i odrobiną słodyczy. Jak myślicie? Będzie mocno zdziwiony, jak odpakuje? - słyszymy na nagraniu.

Internauci uważają, że to świetny pomysł, by wysłać chłopczykowi wieszaki wyprodukowane właśnie w tej fabryce. Niektórzy jednak sugerują, że taki prezent nie jest odpowiedni dla małego chłopca. Oto wybrane komentarze:

"Ja bym była przeszczęśliwa, że ktoś mi odpowiedział";

"Po co mu te wieszaki…. Przykre";

"Jeśli to nie fejk, to super akcja. Młody na pewno zainteresuje się wieszakami i kto wie, może zostanie waszym pracownikiem";

"Wieszaki będą zawsze przydatne. Ciekawy pomysł i ciekawy prezent od was. Zaskoczony na pewno będzie, jak dotrze do niego wasza paczka. Pozdrowienia dla was!";

"Wszyscy tak narzekają, a jakbym ja dostała za darmo pudło wieszaków, to bym się cieszyła. Przecież każdy ma szafę, to praktyczny upominek, i tak miło z waszej strony, że cokolwiek dorzuciliście".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze