Trwa ładowanie...

Stworzono małe pampersy dla dzieci ważących 900 g i mniej

Oczekując porodu, przygotowujemy ubranka i pieluszki, w które ubierzemy naszego malucha. Sytuacja staje się trudna, gdy dziecko przychodzi na świat zbyt wcześnie. Typowe dla noworodków ubrania i pampersy zwykle są zbyt duże. Pomocną dłoń wyciągnęła firma Huggies, która opracowała małe pampersy przeznaczone dla wcześniaków.

Zobacz film: "Przekarmianie dzieci"

Huggies opracowało mini pampersy dla wcześniaków
Huggies opracowało mini pampersy dla wcześniaków (today.com)

Huggies Little Snugglers Nano Preemie Diapers to pampersy przeznaczone dla maluchów ważących 900 g lub mniej. Pampersy mają odpowiednią dla rozmiarów ciała wielkość oraz wąską wkładkę wchłaniającą.

7 rad dla rodziców wcześniaków
7 rad dla rodziców wcześniaków [7 zdjęć]

Coraz częściej spotykamy się z narodzinami wcześniaków. Dla rodziców to wielkie wyzwanie - muszą uzbroić...

zobacz galerię

Miękka i gładka wkładka sprawia, że ułożenie nóżek jest odpowiednie i nie podrażnia delikatnej skóry. Podczas ich projektowania zostało przeprowadzonych wiele rozmów z pielęgniarkami i neonatologami, dzięki czemu są idealne dla wcześniaków.

Pampersy przeznaczone będą dla wcześniaków
Pampersy przeznaczone będą dla wcześniaków (today.com)

Kiedy mini pampersy trafią na polski rynek? Tego jeszcze nie wiadomo.

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.