Trwa ładowanie...

Remedium na blizny

Avatar placeholder
05.04.2018 13:25
Remedium na blizny
Remedium na blizny (mat. prasowe)

Bio-Oil® to specjalistyczny olejek do pielęgnacji skóry w przypadku blizn, którego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Pomaga poprawić wygląd zarówno nowych jak i starych blizn powstałych po zabiegach chirurgicznych, skaleczeniach, oparzeniach jak i po trądziku czy ospie wietrznej.

Receptura olejku to połączenie wyciągów roślinnych, witamin A i E oraz przełomowego składnika PurCellin Oil ™, który sprawia, że konsystencja produktu jest lekka i nietłusta.

Zaledwie po 2 tygodniach stosowania preparatu u 66 proc. badanych osób wykazano istotną statystycznie poprawę w wyglądzie blizny. Po 8 tygodniach u 92% uczestniczek wykazano poprawę, w zakresie niemal trzykrotnie większym, niż poprawa widoczna po 2 tygodniach (Instytut proDERM, 2010).

Bio-Oil należy stosować w miejscach dotkniętych problemem, dwa razy dziennie przez minimum trzy miesiące.

W kwietniu 2018r.marka Bio-Oil odświeży swój wizerunek poprzez nowe logo i wygląd opakowania. Natomiast ponad 30-letnia receptura olejku nie ulegnie zmianie.

Więcej informacji na temat olejku znajdziesz na: http://www.bio-oil.com/pl

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.