Trwa ładowanie...

RECARO Kids Kreując nowe produkty warto wytyczać nowe ścieżki

Artykuł sponsorowany

110 lat doświadczenia i niezmienna otwartość na potrzeby dzieci i rodziców

RECARO Kids to jedna z marek w portfolio należącym do ARTSANA Group. RECARO Kids tworzy funkcjonalne produkty PREMIUM, które zdobywają serca nowoczesnych rodziców. Projektując produkty, niezmiennie skupia się na bezpieczeństwie i jakości, zawsze z uwagą podchodząc także do designu, który jest atrakcyjny i nowoczesny.

RECARO Kids posiada ponad 110 lat doświadczenia w projektowaniu, rozwoju i produkcji innowacyjnych rozwiązań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa i komfortu podróży na lądzie i w powietrzu. Począwszy od premiery nowości produktowych na targach Kind + Jugend we wrześniu 2019 roku w Kolonii, swoją innowacyjność i konsekwencję w działaniu potwierdza szeregiem prestiżowych nagród.

Również premierowe produkty RECARO Kids z kolekcji 2020/2021 zaczęły zdobywać liczne nagrody krajowe i międzynarodowe, będące potwierdzeniem nowoczesnego designu, funkcjonalności i jakości. W bieżącej, nagradzanej kolekcji znajdują się zarówno foteliki samochodowe dla dzieci, jak i dziecięce wózki.

Doskonała passa RECARO Kids trwa - każda premiera to nagroda

(Materiał partnera)

Doskonałą passę nowości RECARO rozpoczął model fotelika samochodowego Mako Elite zdobywając w lutym prestiżową nagrodę IF Desing Award 2020. Mako Elite zdobył uznanie Jury konkursu IF systemem cyrkulacji powietrza, zintegrowanymi z zagłówkiem głośnikami i zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa. RECARO Kids zdeklasował niezwykle liczną konkurencję. W konkursie odnotowano ponad 7000 zgłoszeń z 56 krajów.

(Materiał partnera)

Nagroda Plus X Award przypadła w udziale nosidełku dla niemowląt Avan i fotelikowi Kio, w kategoriach: wysoka jakość, design, łatwość użycia i funkcjonalność. Nagroda Plus X to jedna z najważniejszych na świecie nagród za innowacje w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia. Każdego roku wyróżnia marki za wiodącą jakość i innowacyjność swoich produktów.

(Materiał partnera)

Wózek dziecięcy Sadena wygrał w renomowanym konkursie Red Dot Award 2020 w kategorii „Niemowlęta i dzieci”. Red Dot to nagroda za wysoką jakość wzornictwa. Międzynarodowe jury przyznaje tę prestiżową i pożądaną nagrodę jedynie produktom o wyjątkowym designie.

(Materiał partnera)

Oprócz nagród przyznawanych produktom w odniesieniu do siedmiu kryteriów oceny X Plus to także specjalne nagrody dla najlepszych marek i najlepszych produktów. W tym roku to właśnie nosidełko dla niemowląt Avan, a także fotelik Kio zdobyły nagrodę „Najlepszy produkt roku 2020”. Ponadto panel ekspertów Plus X Award docenił wyjątkowe osiągnięcia i przyznał RECARO Kids nagrodę „Najlepsza marka roku 2020” w kategorii „foteliki dziecięce”.

(Materiał partnera)

German Design Award 2020 to nagroda, która wyznacza międzynarodowe standardy, jeśli chodzi o najbardziej innowacyjne rozwiązania projektowe i konkurencyjność na światowym rynku. Fotelik dziecięcy Tian Elite oraz wózek Celona zwyciężyły w dyscyplinie „Doskonały Projekt Produktu” w kategorii „Opieka nad dzieckiem”. Obydwa produkty, uniwersalny i lekki fotelik dziecięcy z grupy 1/2/3 Tian Elite oraz Celona - wygodny wózek w ramach swobodnie konfigurowalnego systemu modułowego, właśnie weszły na rynek.

Wszystkie procesy związane z projektowaniem i opracowywaniem nowych produktów dziecięcych w ramach marki RECARO mają miejsce w dedykowanej spółce RECARO Kids GmbH z siedzibą w Niemczech. Grupa ARTSANA przejęła i zaadaptowała pakiet nadrzędnych wartości marki RECARO i gwarantuje ich pełną kontynuację. Funkcjonalność i ergonomia zamknięta w estetycznej i eleganckiej formie docenianej zarówno przez ekspertów, jak i użytkowników, to efekt wytrwałości i pasji niemieckich inżynierów oraz lotniczych i motoryzacyjnych korzeni marki RECARO.

www.recaro-kids.pl

Artykuł sponsorowany
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza