Trwa ładowanie...

Problemy z zajściem w ciążę? Fizjoterapeutka pomogła już wielu parom

Zobacz film: "Ćwiczenia wspomagające zajście w ciąże. Fizjoterapeutka zaleca"

- Byliśmy u wielu lekarzy, zrobiliśmy wszystkie możliwe badania, twierdzą, że wszystko jest w porządku i że nie wiedzą, dlaczego nie możemy zajść w ciążę - to problem, z którym boryka się wiele współczesnych par. Wielu specjalistów uważa, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest stres, a co za tym idzie wiele "podskórnych" zmian, które "blokują" nasze ciała - fizycznie i mentalnie - na ciążę. Choć nikt nie potwierdził na sto procent tej hipotezy, wydaje się ona słuszna.

Zobacz też: PRZYCZYNY BEZPŁODNOŚCI WTÓRNEJ

Te przypuszczenia potwierdza w rozmowie z Olą Nagel - redaktor prowadzącą WP Parenting - Monika Grzegorzewicz - fizjoterapeutka uroginekologiczna z fizjoterapiakobieca.pl. Jak przekonuje, odpowiednie ćwiczenia rozluźniające i relaksacyjne potrafią zdziałać cuda, a efekty dostrzegalne są już po kilku tygodniach. Zobaczcie rozmowę!

Zobacz też: DLACZEGO CORAZ WIĘCEJ PAR MA PROBLEM Z ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ?

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.