Trwa ładowanie...

Poznajesz tego chłopca? Niedługo potem kochało się w nim pół świata

Avatar placeholder
08.06.2024 15:17
Mały Leonardo DiCaprio z rodzicami. Wygląd jego mamy zwraca uwagę
Mały Leonardo DiCaprio z rodzicami. Wygląd jego mamy zwraca uwagę (Getty Images)

Leonardo DiCaprio, jedna z najjaśniejszych aktorskich gwiazd Hollywoodu, znany jest nie tylko ze swoich wybitnych ról aktorskich, ale także z bliskich relacji z z matką, Irmelin Indenbriken. Ta związana bliżej z celebrytą niż jakikolwiek agent czy menadżer, jest dla niego największym wsparciem także w świecie show-biznesu.

spis treści

1. Matka Leonardo DiCaprio

Irmelin Indenbriken, która w młodości przeprowadziła się z Niemiec do Stanów Zjednoczonych, od zawsze była kluczową postacią w życiu Leonardo. Jej wpływ na rozwój zawodowy i osobisty DiCaprio jest nieoceniony. Wychowywała syna samotnie, po tym jak rozstała się z jego ojcem, George'em DiCaprio, gdy Leonardo miał zaledwie rok.

Fotografia, która już jakiś czas temu pojawiła się w mediach, rzuca światło na mniej znany aspekt życia DiCaprio. Zdjęcie małego Leonardo z rodzicami zrobione zostało w latach 70-tych. Wygląd jego mamy wywołał niemałą kontrowersję. Co zwraca uwagę, to jej naturalny wygląd - na zdjęciu Irmelin ma nieogolone pachy, co w tamtych czasach było znacznie bardziej akceptowalne niż dziś.

Zobacz film: "Hania z Genzie o dziecku Wersow i Friza"

Usuwanie owłosienia z pach i nóg przez amerykańskie kobiety stało się nową praktyką w USA na początku XX wieku. W kulturze lat 70-tych, zwłaszcza w kręgach artystycznych i bohemy, naturalność była ceniona znacznie wyżej niż konwencjonalne standardy piękna. Wiele kobiet świadomie odrzucało społeczne normy, co miało stanowić wyraz niezależności i sprzeciwu wobec narzuconych kanonów.

2. Reakcja na zdjęcie

Odbiór tego zdjęcia dzisiaj jest jednak mieszany. Niektórzy internauci krytykują Irmelin za jej wygląd, określając go jako zaniedbany, co dowodzi, jak bardzo zmieniły się oczekiwania społeczne od tamtego czasu. Inni bronią jej wyboru, podkreślając, że to autentyczność była wtedy w cenie, a szczęście i wolność wyrażania siebie były ważniejsze niż spełnianie oczekiwań innych.

Leonardo DiCaprio, pomimo globalnej sławy i życia pod ciągłym nadzorem mediów, zawsze stara się chronić swoje życie prywatne, w tym relacje z rodzicami. Jego matka często towarzyszy mu na czerwonych dywanach, galach i innych ważnych wydarzeniach, co świadczy o silnej więzi, jaką dzielą.

Takie momenty jak te uchwycone na zdjęciach z przeszłości przypominają, że nawet największe gwiazdy mają swoje korzenie i rodziny, które kształtowały ich życiowe drogi. Matka DiCaprio nie tylko wspierała go na drodze do kariery, ale również uczyła wartości, takich jak szacunek do różnorodności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze