Przejdź na WP

Poszukiwania Armina Smyczka w toku. 19-latek zaginął 28 kwietnia 2017 roku

Już dwa i pół tygodnia Armin Smyczek nie daje znaku życia. Zaginął 28 kwietnia 2017 roku po spotkaniu z kolegami. W poszukiwania nastolatka zaangażowana jest sosnowiecka policja. Równolegle własne śledztwo prowadzi ojciec zaginionego, który o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu syna poprosił jasnowidza.

Zobacz film: "Osoby zaginione [Komisariat]"

1. Okoliczności zaginięcia

W piątkowy wieczór, około godziny 18, Armin wyszedł z domu w Myślenicach, żeby spotkać się z kolegami z klasy Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych znajdującej się przy ulicy Jagiellońskiej w Sosnowcu. Jak wynika z zapisu monitoringu, odwiedził później centrum handlowe Plaza.

Po spotkaniu miał wrócić do domu autobusem odjeżdżającym z przystanku przy ulicy Kościelnej. Zamiast tego poszedł w kierunku ulicy Naftowej. Tam, w pobliżu Stacji Kontroli Pojazdów, ślad się urywa.

Wizerunek poszukiwanego Armina Smyczka
Wizerunek poszukiwanego Armina Smyczka (Facebook A. Smyczka)

Zgodnie ze wskazówką jasnowidza strażacy i policja przeszukali dno i okolice rzeki Brynicy (od osiedla Naftowa do przejazdu kolejowego). Podejrzewał on, że nastolatek mógł wpaść do wody. Ciała jednak nie znaleziono.

2. Rysopis zaginionego nastolatka

W dniu zaginięcia Armin Smyczek, mieszkaniec Mysłowic, był ubrany w szarą bluzę z kapturem, ciemnozieloną kurtkę zasuwaną na zamek i granatowe dżinsy. Na stopach miał brązowe buty sportowe.

Czym współczesne nastolatki różnią się od dzieciaków z lat 90-tych?
Czym współczesne nastolatki różnią się od dzieciaków z lat 90-tych? [6 zdjęć]

W ciągu 20 lat w świecie technologii i gadżetów zmieniło się prawie wszystko. W latach 90. muzykę nagrywało...

zobacz galerię

19-latek mierzy 166 centymetrów. Jest szczupłej budowy ciała, waży około 60 kilogramów. Ma pociągłą twarz i szare oczy. To krótko ostrzyżony blondyn.

Przeczytaj koniecznie

3. Ktokolwiek widział…

Informacje na temat miejsca pobytu zaginionego Armina Smyczka można przekazywać funkcjonariuszom osobiście, kontaktując się z najbliższą jednostką policji, lub telefonicznie. Numery telefonów do Zespołu Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu: 32 29 61 307 i 32 29 61 315.

AKTUALIZACJA: Armin Stryczek nie żyje.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.