Identyczne jak trzy krople wody

Laura, Nicola i Alison są modelkami. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że trudno wskazać między nimi jakiekolwiek różnice. Dziewczyny są niemal identyczne.

Urodziły się 29 lat temu, są trojaczkami. Mieszkają w Dublinie (Irlandia) i wszystkie zdecydowały się na karierę modelek. I gdy spojrzy się na ich zdjęcia, od razu wiadomo, że dokonały właściwego wyboru.

Dziewczyny wyglądają niemal identycznie: mają tę samą fryzurę, figurę i rysy twarzy. Nawet wymiary maję te same. Używają tych samych kosmetyków, korzystają z usług tej samej kosmetyczki. Wiodą niemal identyczne życie i czują się z tym dobrze.

Łączy ich szczególna więź – Laura, Nicola i Alison są nie tylko siostrami, ale też przyjaciółkami. Mieszkają pod jednym dachem i ich dzień wypełniają te same zadania i przyjemności. Wspólnie siadają do zdrowego śniadania. Rano serwują sobie owsiankę, by nabrać sił po joggingu. Ich ulubioną potrawą w porze obiadowej jest grillowany kurczak z pieczonymi ziemniakami, choć bywa że wspólnie zajadają się kaloryczną pizzą.

Dzięki temu, że stosują tę samą dietę mają identyczne wymiary i rozmiar. Co więcej, ważą tyle samo. Nawet do fryzjera wybierają się tego samego dnia.

- Prowadzimy taki sam styl życia i właśnie dlatego wyglądamy identycznie. Używamy nawet identycznych produktów kosmetycznych. Nieważne, czy idziemy na depilację, podcinamy grzywkę czy modelujemy brwi, to zawsze robimy to w jednym czasie. To bardzo ważny element naszej pracy, musimy być identyczne. Kochamy to!- kometuje Laura.

Siostry Crimmins są ze sobą w stałym kontakcie nawet wówczas, gdy przebywają osobno. Z pomocą przychodzi im nowoczesność – specjalna aplikacja w  telefonie pozwala im na konsultacje w każdej sprawie, choćby w czasie zakupów.

Papużki nierozłączki

Trojaczki od zawsze były nierozłączne. Do dzisiaj budzą zainteresowanie wielu osób i nie można się temu dziwić – dziewczyny trudno odróżnić, a do tego zachwycają urodą. W wieku 16 lat siostry zaczęły stawić pierwsze kroki w modelingu. Podpisały umowę z agencją modelek. Szło im świetnie, ale każdemu z kim współpracowały stawiały jeden warunek – muszą pracować razem.

Dziewczyny angażowano do wielu międzynarodowych projektów. Występowały w telewizji i prezentowały się na wybiegu. Wszędzie, gdzie się pojawiały, budziły zainteresowanie. To zaowocowało coraz to lepszymi kontraktami i ciekawszymi zawodowymi propozycjami.

Losy dziewczyn z Dublina śledzi tysiące fanów. Bliźniaczki zostały wpisane na listę najseksowniejszych sióstr na świecie. Najważniejsze jednak wydaje się być dla nich to, że mogą pracować i żyć razem.

Być może już za kilka lat w ich ślady pójdą Roman, Rohan i Rocco. Chłopcy urodzili się w 2015 roku i świat się nimi zachwycił. Wyglądają identycznie, a problem z ich odróżnieniem mają nawet sami najbliżsi. Tylko mama trojaczków uważa, że bezbłędnie rozpoznaje swoje dzieci.

Roman, Rohan i Rocco na świat przyszli w 31. tygodniu ciąży. Byli wcześniakami i wymagali specjalistycznej opieki. Gdy jednak nabrali sił, a ich rozwój nie budził obaw ze strony rodziców, postanowili oni bliżej przyjrzeć się genom swoich dzieci.

Wyniki badania genetycznego wprawiły w zdumienie nie tylko rodzinę, ale i świat nauki. Okazało się bowiem, że Roman, Rohan i Rocco mają identyczny zestaw genów. A takie przypadki zdarzają się raz na 200 milionów urodzeń.

Zainteresowanie budzi też przypadek dzisiaj już dorosłych trojaczków z Estonii. Leila, Liina i Lily Luik, bo o nich mowa, od dzieciństwa interesowały się sportem. Dzisiaj ich zmagania cały świat podziwiać może na Igrzyskach Olimpijskich w Rio, do których wszystkie trzy zostały zakwalifikowane.

Ciąża trojacza zdarza się raz na 6500 urodzeń.

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Maluch
Maluch

Imiona dla dzieci inspirowane walentynkami

Imiona dla dzieci inspirowane walentynkami

malucha i zdeterminować jego przyszłość. Nie jest również łatwo zdecydować, jakie imię będzie najlepsze, kiedy wciąż pojawiają się nowe możliwości (...) powinien nosić wasz maluch, być może warto zainspirować się świętem...

Maluch

Akcesoria do kąpieli dla dzieci

Akcesoria do kąpieli dla dzieci

Rękawki (23 x 15 cm) czy koło do pływania (średnica 56 cm) doskonale sprawdzą się do nauki pływania dla dzieci w wieku 3-6 lat. Basen o średnicy 122 cm i wysokość 25 cm doskonale sprawdzi się jako ogrodowy gadżet dla maluchów. Piłka do gry w wodzie (7,99...

Maluch

Rozwój dziecka w szkole

Rozwój dziecka w szkole

Kreatywne nauczanie Dzieci powinny uczyć się różnymi sposobami. Zabawa i nauka z wykorzystaniem różnych dostępnych przyborów i narzędzi są jak najbardziej pożądane.

Maluch

Idealne zdjęcia dziecka? To nie jest takie proste!

Idealne zdjęcia dziecka? To nie jest takie proste!

w głęboki sen. Wtedy maluch utrzymuje pozycje, a im młodszy maluch, oczywiście więcej odpoczywa. By dziecko dłużej spało upewnijcie się czy jest najedzone (...) jest oczywiście oświetlenie. Odpowiednia ekspozycja pozwoli...

Maluch

Karmienie maluszka

Karmienie maluszka

Zbliżając się do drugich urodzin nasze dziecko powinno czerpać większość składników odżywczych z pokarmów stałych. Musi w związku z tym odżywiać się w sposób urozmaicony.

Maluch

Rodzinny piknik

Rodzinny piknik

Odpowiednie przygotowanie do pikninku to podstawa. Niezbędne będą koc piknikowy i zestaw papierowych tacek i serwetek oraz plastikowych kubeczków i sztućców. Serwetki papierowe (6,99 PLN) to niezbędne wyposażenie na piknik. W PEPCO znajdą się również...

Maluch

Nawadniające napoje, które są zdrowsze niż woda

Nawadniające napoje, które są zdrowsze niż woda

Nie tylko woda Co pić, gdy na dworze żar leje się z nieba? Jak się nawadniać? Czysta woda nie zawsze zdaje egzamin. Napoje słodzone? Są wysokokaloryczne i sprawiają, że pragnienie rośnie. Herbata? Nuda. Wybierz wody owocowe. Są pyszne, nawadniają, orzeźwają,...

Maluch

Produkty kleiste - wrogowie twoich zębów

Produkty kleiste - wrogowie twoich zębów

Wrogowie zdrowia zębów O tym, że cukier nie jest sprzymierzeńcem zdrowych zębów - wiadomo nie od dziś. Jednak gorszy od białego proszku wpływ na zdrowie uzębienia mają produkty kleiste, które przylegają do zębów i stwarzają bakteriom wywołującym próchnicę...

Maluch

Ubranka dla dziewczynek

Ubranka dla dziewczynek

Modny T-shirt dla dziewczynki w niskiej cenie. Każda mała kobietka będzie zachwycona takim ubraniem. Body z wizerunkiem słynnego kotka z pewnością ucieszy dziewczynki. Króliczki, jak większość zwierząt, są także lubiane przez dziewczynki. Bielizna dla...

Maluch

Opieka nad dzieckiem

nie mogą wypracować z nią porozumienia, niezbędnego do pilnowania malucha. Co wtedy? Rodzice mają kilka możliwości. Mogą zatrudnić profesjonalną nianię (...) rozwiązaniem może okazać się klub malucha lub opiekun...