Identyczne jak trzy krople wody

Laura, Nicola i Alison są modelkami. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że trudno wskazać między nimi jakiekolwiek różnice. Dziewczyny są niemal identyczne.

Urodziły się 29 lat temu, są trojaczkami. Mieszkają w Dublinie (Irlandia) i wszystkie zdecydowały się na karierę modelek. I gdy spojrzy się na ich zdjęcia, od razu wiadomo, że dokonały właściwego wyboru.

Dziewczyny wyglądają niemal identycznie: mają tę samą fryzurę, figurę i rysy twarzy. Nawet wymiary maję te same. Używają tych samych kosmetyków, korzystają z usług tej samej kosmetyczki. Wiodą niemal identyczne życie i czują się z tym dobrze.

Łączy ich szczególna więź – Laura, Nicola i Alison są nie tylko siostrami, ale też przyjaciółkami. Mieszkają pod jednym dachem i ich dzień wypełniają te same zadania i przyjemności. Wspólnie siadają do zdrowego śniadania. Rano serwują sobie owsiankę, by nabrać sił po joggingu. Ich ulubioną potrawą w porze obiadowej jest grillowany kurczak z pieczonymi ziemniakami, choć bywa że wspólnie zajadają się kaloryczną pizzą.

Dzięki temu, że stosują tę samą dietę mają identyczne wymiary i rozmiar. Co więcej, ważą tyle samo. Nawet do fryzjera wybierają się tego samego dnia.

  • Prowadzimy taki sam styl życia i właśnie dlatego wyglądamy identycznie. Używamy nawet identycznych produktów kosmetycznych. Nieważne, czy idziemy na depilację, podcinamy grzywkę czy modelujemy brwi, to zawsze robimy to w jednym czasie. To bardzo ważny element naszej pracy, musimy być identyczne. Kochamy to!- kometuje Laura.

Siostry Crimmins są ze sobą w stałym kontakcie nawet wówczas, gdy przebywają osobno. Z pomocą przychodzi im nowoczesność – specjalna aplikacja w  telefonie pozwala im na konsultacje w każdej sprawie, choćby w czasie zakupów.

Papużki nierozłączki

Trojaczki od zawsze były nierozłączne. Do dzisiaj budzą zainteresowanie wielu osób i nie można się temu dziwić – dziewczyny trudno odróżnić, a do tego zachwycają urodą. W wieku 16 lat siostry zaczęły stawić pierwsze kroki w modelingu. Podpisały umowę z agencją modelek. Szło im świetnie, ale każdemu z kim współpracowały stawiały jeden warunek – muszą pracować razem.

Dziewczyny angażowano do wielu międzynarodowych projektów. Występowały w telewizji i prezentowały się na wybiegu. Wszędzie, gdzie się pojawiały, budziły zainteresowanie. To zaowocowało coraz to lepszymi kontraktami i ciekawszymi zawodowymi propozycjami.

Losy dziewczyn z Dublina śledzi tysiące fanów. Bliźniaczki zostały wpisane na listę najseksowniejszych sióstr na świecie. Najważniejsze jednak wydaje się być dla nich to, że mogą pracować i żyć razem.

Być może już za kilka lat w ich ślady pójdą Roman, Rohan i Rocco. Chłopcy urodzili się w 2015 roku i świat się nimi zachwycił. Wyglądają identycznie, a problem z ich odróżnieniem mają nawet sami najbliżsi. Tylko mama trojaczków uważa, że bezbłędnie rozpoznaje swoje dzieci.

Roman, Rohan i Rocco na świat przyszli w 31. tygodniu ciąży. Byli wcześniakami i wymagali specjalistycznej opieki. Gdy jednak nabrali sił, a ich rozwój nie budził obaw ze strony rodziców, postanowili oni bliżej przyjrzeć się genom swoich dzieci.

Wyniki badania genetycznego wprawiły w zdumienie nie tylko rodzinę, ale i świat nauki. Okazało się bowiem, że Roman, Rohan i Rocco mają identyczny zestaw genów. A takie przypadki zdarzają się raz na 200 milionów urodzeń.

Zainteresowanie budzi też przypadek dzisiaj już dorosłych trojaczków z Estonii. Leila, Liina i Lily Luik, bo o nich mowa, od dzieciństwa interesowały się sportem. Dzisiaj ich zmagania cały świat podziwiać może na Igrzyskach Olimpijskich w Rio, do których wszystkie trzy zostały zakwalifikowane.

Ciąża trojacza zdarza się raz na 6500 urodzeń.

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Jedzenie

aga2410 • ostatni post 3 tygodnie temu

2
Artykuły Maluch
Maluch

Karmienie maluszka

Karmienie maluszka

Zbliżając się do drugich urodzin nasze dziecko powinno czerpać większość składników odżywczych z pokarmów stałych. Musi w związku z tym odżywiać się w sposób urozmaicony.

Maluch

Rodzinny piknik

Rodzinny piknik

Odpowiednie przygotowanie do pikninku to podstawa. Niezbędne będą koc piknikowy i zestaw papierowych tacek i serwetek oraz plastikowych kubeczków i sztućców. Serwetki papierowe (6,99 PLN) to niezbędne wyposażenie na piknik. W PEPCO znajdą się również...

Maluch

Najdziwniejsze zwyczaje świąteczne z różnych stron świata

Najdziwniejsze zwyczaje świąteczne z różnych stron świata

Polskie tradycje W Polsce według tradycji Wigilia rozpoczyna się po zapadnięciu zmroku, gdy na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka. Zgromadzona rodzina rozpoczyna kolację składająca się z tradycyjnych 12 dań. Pod obrusem rozłożone jest sianko, a najstarsza...

Maluch

8 najgorszych prezentów dla dzieci

8 najgorszych prezentów dla dzieci

przy jednym stole z rodziną, którą nie widzieli przez długi czas. Maluchy jednak czekają nie tylko na babcie, dziadków, ciocie, wujków. Tu chodzi (...) mogą jedynie służyć celom edukacyjnym, aby maluch poznał świat...

Maluch

Produkty kleiste - wrogowie twoich zębów

Produkty kleiste - wrogowie twoich zębów

Wrogowie zdrowia zębów O tym, że cukier nie jest sprzymierzeńcem zdrowych zębów - wiadomo nie od dziś. Jednak gorszy od białego proszku wpływ na zdrowie uzębienia mają produkty kleiste, które przylegają do zębów i stwarzają bakteriom wywołującym próchnicę...

Maluch

Cieciorka - warzywo idealne dla dzieci

Cieciorka - warzywo idealne dla dzieci

Co warto wiedzieć o ciecierzycy? Cieciorka, zwana również ciecierzycą lub grochem włoskim, jest klasyfikowana jako roślina strączkowa. Jest niezwykle popularna na Bliskim Wschodzie i w krajach basenu Morza Śródziemnego. Wykorzystuje się ją do przygotowania...

Maluch

Nawadniające napoje, które są zdrowsze niż woda

Nawadniające napoje, które są zdrowsze niż woda

Nie tylko woda Co pić, gdy na dworze żar leje się z nieba? Jak się nawadniać? Czysta woda nie zawsze zdaje egzamin. Napoje słodzone? Są wysokokaloryczne i sprawiają, że pragnienie rośnie. Herbata? Nuda. Wybierz wody owocowe. ****Są pyszne, nawadniają,...

Maluch

Co może sygnalizować ból gardła?

Co może sygnalizować ból gardła?

Przyczyny bólu gardła Ból gardła jest częstym objawem wielu chorób, infekcji wirusowych czy bakteryjnych. Jego leczenie bywa bolesne i może trwać nawet przez kilka tygodni. Jednak, by wdrożone leki naprawdę były skuteczne, należy określić przyczynę bólu....

Maluch

Zapomniane ozdoby świąteczne. Prawdziwy PRL

Zapomniane ozdoby świąteczne. Prawdziwy PRL

Święta, których już nie ma Gdy wspominasz swoje święta, co pamiętasz? Choinkowe lampki z klipsem, mocowane do gałązek drzewka? A może bombki w kształcie grzybków lub kolorowe sopelki i - przede wszystkim - pajacyki z ozdobnych drucików? Choć z dzisiejszego...