Trwa ładowanie...

Pamiętacie niemowlę z ”Kac Vegas”? Już nie jest słodkim bobasem

Często jest tak, że kariera aktorska w młodym wieku negatywnie wpływa na późniejsze życie. Wystarczy spojrzeć na życiorys Macaulaya Culkina czy bliźniaczek Olsen, żeby wiedzieć, że aktorstwo w dzieciństwie nie zawsze wychodzi na dobre. Czasem jednak rodzice podejmują decyzję o wstrzymaniu kariery dziecka, aby pozwolić mu być... dzieckiem. Tak było w przypadku Granta Holmquista znanego szerzej jako Tyler/Carlos z ”Kac Vegas".

Zobacz film: "Brodzik o wychowywaniu dzieci"

Urocze zdjęcia dzieci piłkarzy polskiej reprezentacji
Urocze zdjęcia dzieci piłkarzy polskiej reprezentacji [6 zdjęć]

O słodkiej Klarze Lewandowskiej słyszał każdy. Dziewczynka nie ma jeszcze tygodnia, a już zawładnęła...

zobacz galerię

Pamiętacie tego słodkiego bobasa z okularami przeciwsłonecznymi na nosie? To właśnie Grant. A właściwie on i jego siostra bliźniaczka Avery. Nie wszyscy wiedzą, że Grant zagrał tylko w 60 proc. scen pierwszej części kinowego hitu, w których myśleliśmy, że faktycznie występuje. W aż 40 proc. z nich wystąpiła jego siostra.

Co się z nim działo przez 9 lat? Jego rodzice postanowili, że syn zajmie się przede wszystkim edukacją.

I choć w 2013 r. ponownie pojawił się na ekranach kin w towarzystwie Bradleya Coopera, Eda Helmsa i Zacha Galifianakisa w trzeciej części ”Kac Vegas”, to na razie nie planuje dalszej kariery aktorskiej. Czy jeszcze kiedyś zobaczymy go na ekranie? To się jeszcze okaże.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.