Trwa ładowanie...

Pamiętacie niemowlę z ”Kac Vegas”? Już nie jest słodkim bobasem

 Aleksandra Miłosz
15.05.2017 11:11
Pamiętacie niemowlę z ”Kac Vegas”? Już nie jest słodkim bobasem
Pamiętacie niemowlę z ”Kac Vegas”? Już nie jest słodkim bobasem

Często jest tak, że kariera aktorska w młodym wieku negatywnie wpływa na późniejsze życie. Wystarczy spojrzeć na życiorys Macaulaya Culkina czy bliźniaczek Olsen, żeby wiedzieć, że aktorstwo w dzieciństwie nie zawsze wychodzi na dobre. Czasem jednak rodzice podejmują decyzję o wstrzymaniu kariery dziecka, aby pozwolić mu być... dzieckiem. Tak było w przypadku Granta Holmquista znanego szerzej jako Tyler/Carlos z ”Kac Vegas".

Urocze zdjęcia dzieci piłkarzy polskiej reprezentacji
Urocze zdjęcia dzieci piłkarzy polskiej reprezentacji [6 zdjęć]

O słodkiej Klarze Lewandowskiej słyszał każdy. Dziewczynka nie ma jeszcze tygodnia, a już zawładnęła

zobacz galerię

Pamiętacie tego słodkiego bobasa z okularami przeciwsłonecznymi na nosie? To właśnie Grant. A właściwie on i jego siostra bliźniaczka Avery. Nie wszyscy wiedzą, że Grant zagrał tylko w 60 proc. scen pierwszej części kinowego hitu, w których myśleliśmy, że faktycznie występuje. W aż 40 proc. z nich wystąpiła jego siostra.

Co się z nim działo przez 9 lat? Jego rodzice postanowili, że syn zajmie się przede wszystkim edukacją.

Zobacz film: "Brodzik o wychowywaniu dzieci"

I choć w 2013 r. ponownie pojawił się na ekranach kin w towarzystwie Bradleya Coopera, Eda Helmsa i Zacha Galifianakisa w trzeciej części ”Kac Vegas”, to na razie nie planuje dalszej kariery aktorskiej. Czy jeszcze kiedyś zobaczymy go na ekranie? To się jeszcze okaże.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze