Przejdź na WP

Odchudzasz się? Zobacz, jakie ćwiczenia są najskuteczniejsze (WIDEO)

Wcale nie godziny wylewania potu na siłowni, ale trening interwałowy jest najskuteczniejszą metodą odchudzania. Powtarzanie serii ćwiczeń trwających krótko, ale za to bardzo dynamicznych – oto sposób na maksymalne spalanie tłuszczu. Dzięki treningowi interwałowemu twój organizm będzie spalał kalorie jeszcze długo po tym, jak zakończysz ćwiczenia. Co więcej wystarczy zaledwie kwadrans ćwiczeń dziennie, żeby uzyskać upragnioną zgrabna sylwetkę.

Wskocz w sportowe buty i wygodne ubrania. Przygotuj matę i zrób sobie miejsce do ćwiczeń. A teraz włącz nasz materiał wideo i ćwicz razem z trenerką Anetą Nikodemską.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.