Trwa ładowanie...

Niezwykła przyjaźń dziecka i adoptowanego psa na zdjęciach

Każdy z nas wie, że zwierzęta łatwo przywiązują się do ludzi. Najbardziej widać to, kiedy przygarniemy je ze schroniska lub uratujemy ze stresującej lub zagrażającej życiu sytuacji.

Zobacz film: "Jak kąpać niemowlę w wiaderku?"

(Welletas / Instagram)

Tak też właśnie stało się i w tym przypadku. Nora, która w nadzwyczajny sposób okazując swoją psią miłość wobec 8-miesięcznego chłopca Archiego, stała się bohaterką przepięknych zdjęć. Oprócz suczki, w domu są jeszcze dwa psy i trzy koty, które również zostały przygarnięte ze schroniska.

Rodzice dziecka postanowili fotografować psa i małego chłopca, szczególnie podczas drzemek, aby uchwycić najlepsze momenty, pokazujące ich niezwykłe przywiązanie, a tym samym zachęcić innych do adopcji zwierzaków.

(Wellettas / Instagram)

Zdjęcia są absolutnie wyjątkowe. Maleńki, bezbronny chłopiec u boku potężnego, ale opiekuńczego wyżła. Ten widok wzruszy nawet największych twardzieli.

Jak się okazuje, Nora zaprzyjaźniła się także z innymi domownikami i wcale nie żyją ze sobą jak z pies z kotem!

(Wellettas / Instagram)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.