Trwa ładowanie...

Niezwykła metamorfoza mamy. Po urodzeniu trzeciego dziecka zrzuciła 60 kg

35-letnie mama schudła 60 kilo
35-letnie mama schudła 60 kilo (Instagram)

35-letnia Cindi Quinn ważyła 113 kg. Przełomową decyzję o tym, że zadba o swoją figurę, a przede wszystkim o zdrowie, podjęła, kiedy na świecie pojawiło się jej trzecie dziecko. Od tego czasu schudła 60 kilogramów.

1. Metamorfoza mamy trójki dzieci

Cindi Quinn to żywy dowód na to, że mimo ogromnej nadwagi i wielu obowiązków związanych z opieką nad trójką dzieci - da się schudnąć.

35-latka przyznaje, że nie ma co liczyć na cud i błyskawiczne efekty. Konieczne są wyrzeczenia i ciężka praca, ale kiedy porównuje swoje zdjecia sprzed trzech lat do tego, jak wygląda teraz, nie ma wątpliwości, że było warto.

Metamorfoza zajęła jej ponad 2 lata. Systematyczne dochodzenie do wymarzonej sylwetki to najlepsze rozwiązanie, które jest też gwarancją długofalowego utrzymania smukłej sylwetki.

Zobacz film: "Co zrobić z ubraniami po ciąży?"
Po urodzeniu 3 dziecka postanowiła zawalczyć o figurę
Po urodzeniu 3 dziecka postanowiła zawalczyć o figurę (Instagram)

Cindia opowiada, że od kiedy pamięta, miała nadwagę. Z perspektywy czasu przyznaje, że sama na nią zapracowała, bo jej dieta była pełna fast foodów, a z każdym kolejnym kilogramem miała też coraz mniej siły na jakąkolwiek aktywność fizyczną. "Każdego dnia zjadałam ponad 3500 kalorii, a prawie się nie ruszałam. Moja dieta składała się głównie z fast foodów, gazowanych napoi oraz słodyczy. Poświęcałam czas dzieciom, a gdy byłam głodna, jadłam wszystko, co wpadło mi w ręce" - wspomina Cindia Quinn.

2. Stosuje dietę bogatą w tłuszcze

Przełom przyszedł ponad dwa lata temu. Po urodzeniu trzeciego dziecka, lekarz powiedział jej, że jeżeli nie zmieni swojego życia, może mieć poważne problemy zdrowotne. Kobieta czuła też, że z każdym dniem ma coraz mniej energii, by zajmować się dziećmi.

"Za radą lekarza przeszłam na dietę bogatą w tłuszcze, ale jednocześnie niskowęglowodanową. Po kilku miesiącach postanowiłam także rozpocząć regularne treningi. Musiałam zrezygnować z wielu rzeczy, ale wiem, że było warto. Zrobiłam to dla swojego męża i dzieci, ale przede wszystkim dla siebie" - opowiada.

3. Zrzuciła 60 kilogramów

Cindia chętnie opowiada o swojej przemianie, żeby dodać otuchy innym kobietom, które zmagają się z nadwagą.

"Nigdy nie mówili, że to będzie łatwe, mówili, że warto. 2 lata, wiele niepowodzeń, ale zawsze biorę się w garść i idę naprzód. Czas i tak minie, po prostu spróbuj!" - pisze na Instagramie mama trójki dzieci.

Wyświetl ten post na Instagramie.

It’s jeans weather again! 🙄 I know everyone is in love with pumpkin spice and crisp fall temperatures but I’m a summer lovin kinda girl! 💁🏻‍♀️ I will now be depressed until May 😕 Left pic was after October 2018 after losing about 90lbs 🙌🏻 I was so excited I was able to get those size 10’s zipped!! Non scale victories are just as important if not more so than whatever stupid number that scale says! Today I’m about 40lbs lighter wearing a 00. Honestly I wish I was in a size 2-4. But I’m working on building muscle so hopefully soon!💪🏼 • • • • • #weightlossmotivation #weightlossjourney #weightloss #weightlosstransformation #fitness #healthylifestyle #fitnessmotivation #motivation #beforeandafter #transformation #fitfam #strongnotskinny #healthyeating #fitnessjourney #instafitness #weightlossbeforeandafter #weightlossinspiration #fatloss #workout #ketosis #health #losingweight #fit #gym #weightlosstips #weightlosssupport #keto #ketobeforeandafter #Ketofitness #ketoweightlosstransformation

Post udostępniony przez 💕Cindi’s Keto journey💕 (@cindi_quinn)

Zdjęcie po lewej było wykonane w październiku 2018 r., po utracie przez Cindię około 40 kilogramów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

I wanted to see what could happen if I didn’t give up. They never said it would be easy, they said it would be worth it. 2 years, a lot of failures but always picking myself back up and pushing forward. The time will pass anyway, just try! Also disclaimer for the people who say it’s fake. Scars and stretchies shown! 💁🏻‍♀️ • • • • • #extremeweightloss#weightlosstransformation #weightlossmotivation #weightloss #weightlossbeforeandafter #myweightlossjourney #weightlosscommunity #weightlossstory #weightlossinspiration #naturalweightloss #loseweight #losingweight #weightlossresults #healthyeating #slimmingworld #diet #ketoweightloss #ketoweightlossjourney #ketolifestyle #ketobeforeandafter #ketosis #ketoweightlosstransformation #ketodiet #ketoaf #ketodiet #ketogenic #ketosis

Post udostępniony przez 💕Cindi’s Keto journey💕 (@cindi_quinn)

Dziś 35-latka waży 51 kilogramów i podkreśla, że nigdy nie czuła się lepiej. Niektórzy zarzucają jej nawet, że teraz jest zbyt chuda, ona jednak nie przejmuje się uszczypliwymi komentarzami.

"Wiele osób gratuluje mi sukcesu i zmiany, jaką udało mi się przejść. Co ciekawe, jest też grupa takich, którzy uważają, że jestem za chuda. Kiedyś śmiali się, że jestem otyła, teraz krytykują mnie, że wyglądam jak anorektyczka. Przyzwyczaiłam się, że nigdy nie będziemy pasować wszystkim"– podkreśla kobieta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze