Trwa ładowanie...

Niania przebrana za księżniczkę Disneya. Nietypowe ogłoszenie

Avatar placeholder
21.03.2019 08:39
Nietypowe ogłoszenie o prace. Szukają niani
Nietypowe ogłoszenie o prace. Szukają niani (123rf.com)

Rodzina z Wielkiej Brytanii oferuje 40 tys. funtów (ok. 53 tys. dolarów) rocznie dla niani pracującej w niepełnym wymiarze godzin. Oprócz doświadczenia w opiece nad dziećmi, potencjalna niania musi spełniać jeszcze jeden, nietypowy warunek.

1. Niania przebrana za księżniczkę Disneya

Ogłoszenie o nietypowej treści zamieściła para z Wielkiej Brytanii. Poszukują oni niani dla swoich 5-letnich bliźniaczek. Praca polega na odbieraniu dziewczynek ze szkoły przez 4 dni w tygodniu i spędzanie z nimi popołudnia. Czasem niania będzie musiała położyć dziewczynki do snu albo przygotować dla nich kolację.

Niania musi też spełniać jeden nietypowy warunek. W czasie swojej pracy będzie przebrana za jedną z księżniczek Disneya. W zależności do dnia, może to być Bella, Kopciuszek, Anna, Roszpunka czy Merida. Dlaczego rodzice postawili ten warunek?

2. Księżniczka Disneya jako wzorzec do naśladowania

Rodzice dziewczynek mają nadzieję, że przebrana za księżniczkę Disneya niania przekaże dziewczynkom silne kobiece wzorce i pokaże, jak ważna jest determinacja, dążenie do celu, współczucie i empatia.

Zobacz film: "Niania zaprosiła na swój ślub wszystkie dzieci, którymi się zajmowała"

Bliźniaczki są na takim etapie, że uwielbiają księżniczki Disneya. Niania ''księżniczka'' w łatwy sposób przekaże im ważne wartości. Rodzicom zależy na tym, żeby niania umiała stworzyć dobrą atmosferę w domu i zaangażowała się w opiekę nad dziewczynkami.

Oprócz wynagrodzenia, rodzice pokrywają też koszty kostiumów.

Praca wydaje się być idealna dla osoby zakochanej w bajkach Disneya.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Dowiedz się więcej:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze