Trwa ładowanie...

NAGRODA RODZICÓW dla wózka RECARO Celona

Informacja prasowa

RECARO Celona zostaje niekwestionowanym zwycięzcą konkursu Nagroda Rodziców 2020 organizowanego corocznie przez Zabawkowicz.pl, Nagroda Rodziców to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce i znak jakości, który pomaga rodzicom w wyborze wysokiej jakości, funkcjonalnych i bezpiecznych produktów dla dzieci.

Prestiżowe Jury konkursu Nagroda Rodziców w którego skład wchodzą m.in. psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze, a także znani rodzice - gwiazdy telewizji, filmu i muzyki corocznie testuje i ocenia produkty dziecięce pod kątem ich bezpieczeństwa, jakości i funkcjonalności.

Kryteria oceny produktów w konkursie to najważniejsze cechy jakimi powinny odznaczać się produkty dla dzieci: 1. Bezpieczeństwo i jakość - rodzaj użytych materiałów, solidność całej konstrukcji, odporność obiektu na uszkodzenia, brak substancji i elementów niebezpiecznych 2. Funkcjonalność - dopasowanie poszczególnych części i dostosowanie całości do małego użytkownika, kompatybilność z innymi produktami, wielofunkcyjność 3. Pomysł - innowacja, oryginalny pomysł, ekologiczne podejście 4. Projekt - kolorystyka przyjazna dzieciom, atrakcyjne wzory. 5. Opis produktu - faktyczne dopasowanie do wieku sugerowanego przez producenta lub dystrybutora.

Warto dodać, że w zeszłym roku w konkursie NAGRODA RODZICÓW 2019 fotelik RECARO Monza Nova 2 Seatfix zajął zaszczytne drugie miejsce.

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.