Trwa ładowanie...

Nagrali ich pierwsze spotkanie. Niesamowite, co zrobił pies

 Maria Krasicka
09.11.2022 16:09
Pierwsze spotkanie psa z noworodkiem. Nagranie rozczula
Pierwsze spotkanie psa z noworodkiem. Nagranie rozczula (TikTok)

Młodzi rodzice nie mieli wątpliwości, że ich pies zaakceptuje pojawienie się dziecka. Mimo to byli ciekawi jego reakcji. Wzruszające nagranie z pierwszego spotkania psa z noworodkiem podbiło serca internautów.

Reyna i Henry
Reyna i Henry (Facebook)

1. Pies i noworodek

Pojawienie się nowego członka rodziny zmienia życie jej członków o 180 stopni, nawet tych czworonożnych. Dla świeżo upieczonych rodziców reakcja zwierzaka na noworodka jest bardzo stresującą sytuacją.

Jednak w przypadku tej rodziny już podczas ciąży wszelkie wątpliwości się rozwiały. Dwuletnia Reyna nie odstępowała na krok swojej ciężarnej pani. Kiedy brzuszek Ellie Harrison z Wirginii (USA) był już widoczny, suczka kładła na nim swój pysk i nadsłuchiwała bijącego serduszka.

Dlatego też Ellie i Neil postanowili uwiecznić pierwsze spotkanie Reyny i maleńkiego, zaledwie trzydniowego Henry’ego. Urocze nagranie, które udostępnili w mediach społecznościowych, podbiło serca użytkowników na całym świecie.

2. Wzruszające nagranie

Na krótkim filmie widać, jak suczka z daleka obserwuje kokon z noworodkiem i delikatnie zbliża się, by go powąchać. Przez cały ten czas jej ogon nie przestaje merdać, a sama psina, mimo ogromnego podniecenia pozostaje spokojna.

- Psy są absolutnie najlepsze. One po prostu wiedzą. Ona doskonale wie, że musi być delikatna, to niesamowite – napisał jeden z użytkowników.

- Pełnoetatowa opiekunka! – dodał drugi.

@ellie_treece the long version! wait till the end 🥹 #boymom #vizslas #vizslasoftiktok #fyp #newparents #family #newborn #fypシ #foryoupage #vizslaoftheday #dogsoftiktok #cute #couple ♬ You'll Be In My Heart (from "Tarzan") - Piano Sunday

Kolejne klipy przedstawiają następne dni i tygodnie niezwykłej więzi, jaka od razu się wywiązała między psem a niemowlęciem. Widać na nich, że Reyna nie odstępuje go na krok i nawet nie zamierza spać na swoim posłaniu, byle tylko być bliżej dziecka. Niewątpliwie była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Maria Krasicka, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze