Trwa ładowanie...

Musiała oddać adoptowaną córeczkę. Rodzice biologiczni zmienili zdanie

Sarah i Chris Howell z USA adoptowali córeczkę. Niestety musieli oddać ją z powrotem, bo biologiczni rodzice dziewczynki zmienili zdanie. Byli szczęśliwymi rodzicami tylko przez pięć dni.

Zobacz film: "Cechy, które dziedziczymy po mamie"
spis treści

1. Decyzja o adopcji

Sarah i Chris Howell z Wirginii w Stanach Zjednoczonych bardzo chcieli mieć dziecko. Niestety mimo usilnych starań przez trzy lata parze nie udało się spłodzić potomka. Przez ten czas Sarah przeszła wiele operacji, przyjęła setki zastrzyków, tabletek i zrobiła niezliczoną ilość testów ciążowych, których wyniki były negatywne. Małżeństwo usłyszało od lekarzy, że szansa na naturalne poczęcie jest mniejsza niż 1 proc. Sarah Howell straciła wszelką nadzieję, że kiedykolwiek urodzi dziecko i postanowiła zwrócić się do agencji adopcyjnej.

Para przez lata starała się o dziecko
Para przez lata starała się o dziecko (Facebook)

2. Radość nie trwała zbyt długo

Po jakimś czasie agencja adopcyjna znalazła dla pary odpowiedniego noworodka, a jakby tego było mało, godzinę przed tą radosną informacją Sarah dowiedziała się, że jakimś cudem jest w ciąży. Małżeństwo było w siódmym niebie. Sarah i Chris odebrali noworodka ze szpitala, ale ich szczęście nie trwało zbyt długo. Zaledwie po pięciu dniach rodzice biologiczni zmienili zdanie, a para musiała oddać córeczkę z powrotem.

 Sarah i Chris odebrali noworodka ze szpitala
Sarah i Chris odebrali noworodka ze szpitala (Facebook)

3. Decyzja o kolejnej adopcji

Sarah nie mogła uwierzyć w to, co się stało i była załamana. Silny ból, który poczuła po ogromnej stracie, omal nie sprawił, że poroniła. Kobieta bardzo to przeżyła, ale po jakimś czasie doszła do siebie i parę miesięcy później przyszedł na świat jej syn Noah Howell. Kiedy chłopczyk skończył, rok para adoptowała kolejnego malucha, który otrzymał imię Levi. Mimo tego traumatycznego przeżycia sprzed lat postanowili adoptować kolejnego chłopca.

Dzisiaj Sarah i Chris wychowują trójkę synów
Dzisiaj Sarah i Chris wychowują trójkę synów (Facebook)

Modlitwy małżeństwa z USA zostały wysłuchane. Dzisiaj Sarah i Chris wychowują trójkę synów. Z pewnością należą do jednych z najszczęśliwszych ludzi na świecie i przy okazji mają pełne ręce roboty.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.