Trwa ładowanie...

Mama zaręczyła się z byłym swojej córki. Teraz mieszkają we trójkę

 Maria Krasicka
04.08.2021 15:06
Mama zaręczyła się z byłym swojej córki. Teraz mieszkają we trójkę
Mama zaręczyła się z byłym swojej córki. Teraz mieszkają we trójkę (TikTok)

Młoda kobieta podzieliła się z internautami niezwykłą historią, nagrywając film na TikToku. Na krótkim nagraniu przyznała, że jej mama zaręczyła się z jej byłym chłopakiem. Jak do tego doszło?

spis treści

1. Szokująca historia na TikToku

Pierwszy film Marisy opublikowany na TikToku ma już ponad dwa miliony wyświetleń. Dlaczego? Dziewczyna przyznaje w nim, w dość niekonwencjonalny sposób, że jej mama zaręczyła się z jej byłym chłopakiem.

Na nagraniu widać Marisę i napis: "Kto bierze ślub z twoim byłym narzeczonym?". Następnie słychać fragment utworu Eminema "My mom".

Zobacz film: "Idealna różnica wieku między partnerami"
Marisa wyjawiła rodzinny sekret
Marisa wyjawiła rodzinny sekret (TikTok)

Użytkownicy bardzo żywo zareagowali na wyznanie kobiety i w licznych komentarzach prosili, by wyjaśniła, jak do tego doszło. Marisa postanowiła opublikować kolejne filmiki ze szczegółami tej historii.

"Niestety 60 sekund to za mało, by wszystko wytłumaczyć. Tak, jest w moim wieku, umawialiśmy się, będąc w liceum – wyznaje. – Żeby było "śmieszniej", wprowadził się do naszego domu rodzinnego kilka miesięcy później".

2. Odrzucone zaręczyny

Kobieta wyjaśnia, że kiedy ona i jej chłopak mieli po 16 lat, ten zamieszkał z nią, jej mamą i ojczymem. Po trzech latach związku postanowił jej się oświadczyć, a ona się zgodziła. Jednak sprawy zaczęły się komplikować, kiedy związek jej matki się rozpadł.

To sprowokowało Marisę do przemyśleń. Stwierdziła, że nie chce podejmować decyzji na całe życie w tak młodym wieku i poszła w ślady mamy, również rozstając się z partnerem.

Marisa
Marisa (TikTok)

Kiedy dziewczyna wyprowadziła się na studiach do akademika, odkryła, że jej były narzeczony dalej spotyka się z jej mamą.

"Cały czas pytałam ją, dlaczego wciąż spotyka się z moim byłym chłopakiem. Dlaczego mi to robi?" – mówi.

Mama Marisy zawsze odpowiadała tak samo. Twierdziła, że traktuje go jak syna i to nie jest jej wina, że jest dla niej ważny, ponieważ to Marisa przyprowadziła go do jej domu.

3. Zerwany kontakt

Pewnej nocy, pod koniec 2019 roku mama Marisy zadzwoniła do niej. Rozmowa była bardzo burzliwa. Kobieta wyznała córce, że jest w związku z jej byłym narzeczonym. Doprowadziło to do zerwania kontaktu między nimi na około rok.

W tym czasie para zamieszkała razem i zaręczyła się. Mimo niechęci do przebywania z narzeczonymi Marisa musiała wrócić do domu rodzinnego z powodu pandemii. Od tamtej pory stara się naprawić relacje z matką, lecz jak zaznacza, cała sytuacja jest bardzo upokarzająca.

Użytkownicy TikToka byli w szoku, kiedy zapoznali się z całą historią. Pod filmami pojawiło się wiele komentarzy wspierających Marisę.

"Kojarzysz ten moment podczas ślubu, kiedy pada pytanie, czy ktoś ma coś przeciwko? Myślę, że jesteś właśnie taką osobą" – napisał jeden z nich.

"To jest po prostu niewiarygodne. Nie mogę uwierzyć, że możesz tak spokojnie o tym mówić" - dodał drugi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze