Trwa ładowanie...

Madonna pokazała niezwykłe zdjęcie. Różni się od ostatnich publikacji

 Maria Krasicka
28.11.2022 16:41
Madonna pokazała niezwykłe zdjęcie. Różni się od ostatnich publikacji
Madonna pokazała niezwykłe zdjęcie. Różni się od ostatnich publikacji (Instagram)

Mimo że Madonna często chwali się swoimi dziećmi w mediach społecznościowych, rzadko się zdarza, by na zdjęciach była cała szóstka. Dlatego też jej ostatni post wywołał poruszenie w mediach społecznościowych. Piosenkarka zapozowała ze wszystkimi swoimi dziećmi.

Madonna pochwaliła się dziećmi
Madonna pochwaliła się dziećmi (Instagram)

1. Madonna z dziećmi

Madonna od początku kariery podkreślała, że chciałaby być matką. Mimo wielu zawirowań losu i kilku nieudanych małżeństw, udało jej się zrealizować marzenie. Piosenkarka doczekała się sześciorga dzieci, w tym dwoje biologicznych i czworo adoptowanych Malawijczyków.

Piosenkarka zebrała wszystkie swoje pociechy, by wspólnie spędzić Święto Dziękczynienia. Nie obyło się również bez sesji zdjęciowej, którą następnie podzieliła się z fanami.

- Za co jestem wdzięczna… - napisała pod postem.

2. Sześcioro dzieci Madonny

Pierwszą córkę Lourdes (ze związku z Carlosem Leonem) urodziła 14 października 1996 roku w szpitalu Good Samaritan w Los Angeles. Madonna wybrała to imię, ponieważ chciała odbyć pielgrzymkę do Lourdes, miejscowości we Francji.

Piosenkarka wychowywała córkę samotnie, dopóki nie wyszła za mąż za Guya Ritchie. Wkrótce para doczekała się syna Rocco. Chłopiec przyszedł na świat 11 sierpnia 2000 roku, trzy tygodnie przed terminem ze względu na łożysko przodujące.

W 2006 roku para odwiedziła sierociniec we wsi Machinji w Malawi. Wtedy też podjęli decyzję o adopcji Davida Banda, którego matka zmarła przy porodzie, a ojciec zrzekł się dziecka.

Po rozwodzie Madonna postanowiła wrócić do sierocińca i adoptować kolejne dziecko. Tak też do rodziny trafiła Mercy James, której los był niemal identyczny oraz bliźniaczki Stellę i Esther. W lutym 2017 roku sąd w Lilongwe orzekł, że Madonna jest prawną opiekunką dziewczynek. Obecnie siostry mają już 10 lat.

Maria Krasicka, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze