Trwa ładowanie...

Ma zaledwie kilka dni, a już jest gwiazdą internetu!

Niemowlaki często przybierają śmieszne pozy, a na ich twarzach pojawiają się rozbrajające minki, na które zupełnie nie mają wpływu. Z tego powodu maluchy stają się bohaterami memów i gifów. Podobnie jest z tym dzieckiem. Ma dopiero kilka dni, a ludzie na całym świecie już dopisują do jego zdjęcia śmieszne teksty.

Zobacz film: "Kiedy się rodzą ważą nawet 600 gramów. Jedyny taki oddział dla wcześniaków"

Kilka dni temu w Indiach przyszedł na świat maluszek, który przez pozę, jaką przybrał, zyskał już popularność na całym świecie. I chociaż jedynie leży, pobudził wyobraźnię tysięcy osób. O co chodzi? O pozycję, w której leży. Noworodek zdaje się niczym nie przejmować, założył więc ręce za głowę i swobodnie odpoczywa w inkubatorze.

TOP 10 memów o każdej mamie
TOP 10 memów o każdej mamie [10 zdjęć]

Mama jest najbliższą i najważniejszą osobą praktycznie dla każdej osoby. Jest przy nas niezależnie od...

zobacz galerię

Ludzie na całym świecie zastanawiają się, co chodzi po głowie małemu myślicielowi. "Może dostanę X-boxa" czy "To uczucie, gdy dopiero się urodzisz, a starzy już pytają, kim chcesz zostać, jak dorośniesz" to tylko niektóre ze zdań dopisanych do fotografii.

Twitter.com
Twitter.com

A ty jakbyś zatytułował to zdjęcie?

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.