Trwa ładowanie...

Ma dwoje dzieci. Nie chciała powiedzieć skąd

Historie rodzinne potrafią być bardzo zagmatwane. Niektóre tajemnice pozostają nierozwiązane nawet przez dziesiątki lat. Jednak w przypadku tej rodziny tajemnica dotyczyła pochodzenia dzieci. "Naprawdę martwimy się, skąd pochodzą te dzieci".

Zobacz film: "Sienkiewicz o muzycznej karierze dzieci. Stworzyli "Kwiat Jabłoni""

spis treści

1. Niespodziewane narodziny

Pewien mężczyzna opublikował na Reddicie nietypowy post. Opisał w nim dziwną sytuację rodzinną, w jakiej się znajduje. Jego siostra wraz z mężem od lat starali się o dziecko. Niestety po licznych badaniach kobieta dowiedziała się, że prawdopodobnie nigdy nie będzie miała dzieci.

Para mimo wszystko próbowała zapłodnienia in vitro, które nie dawało pożądanego efektu. Natomiast jak zaznaczali, adopcja i surogactwo nie wchodziły w grę. Chcieli mieć jedynie biologiczne dzieci.

Jednak pewnego dnia wszystko się zmieniło. Kobieta opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym ogłosiła, że właśnie została mamą. Jej rodzina była zdziwiona, biorąc pod uwagę całą historię jej starań o dziecko.

"Oczywiście początkowo wszyscy byliśmy zachwyceni – jej córeczka była zdrowa, piękna i ogólnie była niesamowitym dzieckiem. Przez pierwsze trzy miesiące jej życia, nikt tak naprawdę nie zauważył niczego dziwnego. Wszyscy zakładaliśmy, że moja siostra po prostu ukrywała ciążę, by nie zapeszać - pisze.

Rodzina zaczęła jednak nabierać podejrzeń, kiedy dziewczynka podrosła. Zauważyli, że nie jest podobna do żadnego z rodziców.

"Nic nie powiedzieliśmy, ponieważ genetyka jest dziwna. Założyliśmy, że może adoptowała i nie chciała do tego wracać" – mówi.

2. "Naprawdę martwimy się, skąd pochodzą te dzieci"

Po pewnym czasie doszło do podobnej sytuacji. Kobieta ponownie za pośrednictwem Instagrama poinformowała rodzinę o narodzinach drugiego dziecka, a także ciąży, w której się znajduje. Kiedy jeden z członków rodziny w końcu zapytał, czy zdecydowali się na adopcję, młoda mama stanowczo zaprzeczyła.

"W tym momencie stałem się naprawdę podejrzliwy. Zdobyłem się na odwagę i zapytałem, skąd, u diabła, wzięła dwoje pozostałych dzieci. Wyszła z mężem bez słowa – pisze. – Cała moja rodzina jest zaniepokojona, ponieważ naprawdę martwimy się, skąd pochodzą te dzieci" - dodaje.

Dzieci nie były podobne do rodziców
Dzieci nie były podobne do rodziców (AdobeStock)

Na nietypowy post zareagowało ponad trzy tysiące osób. Wiele z nich przyznało, że sprawa wydaje się naprawdę bardzo niepokojąca, a niektórzy sugerują, że dzieci mogły zostać kupione lub wręcz porwane.

3. Rozwiązanie rodzinnej tajemnicy

Jednak na szczęście tak się nie stało, a autor postu po pewnym czasie go zaktualizował. Wytłumaczył, że w końcu porozmawiał z siostrą i odkrył niesamowitą prawdę.

"Właśnie rozmawiałem przez telefon z moją siostrą… Dzieci zostały poczęte z innymi kobietami. Mój szwagier jest pracownikiem seksualnym, a biologiczne matki zrzekły się dzieci – tłumaczy. – Mój siostra przepraszała za swoją reakcję, ale była bardzo zawstydzona całą sytuacją" – dodaje.

Jak przyznał, cieszy się, że dzieci są pod dobrą opieką i że trudna rozmowa z siostrą poszła tak gładko. Po czasie zrozumiał nawet jej wszystkie nerwowe reakcje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.