Trwa ładowanie...

LUKSUSOWA ODSŁONA TAJEMNICZEJ NATURY. CYBEX przedstawia kolekcję Fashion JEWELS OF NATURE

Artykuł sponsorowany
(Materiał partnera)

Bayreuth, Październik 2020 – kolekcja CYBEX JEWELS OF NATURE to jedyny w swoim rodzaju modowy manifest oraz wyraz zamiłowania do piękna otaczającej nas natury. Marka zaprezentowała nową kolekcję fashion łączącą szyk i elegancję z delikatnymi akcentami nawiązującymi do bogactwa świata owadów.

(Materiał partnera)

Wysokiej jakości materiał o żakardowym wykończeniu przywodzi na myśl styl barokowy, całości zaś dopełniają błyszczące ozdoby w formie delikatnych żuków z pieczołowicie wykonanymi skrzydełkami. Niezwykle ekskluzywny design można podziwiać na wybranych wózkach, foteliku dla dzieci oraz innych akcesoriach CYBEX.

(Materiał partnera)

Kolekcja CYBEX JEWELS OF NATURE nawiązuje do tradycji modowych. Szerokie spektrum kształtów i mieniących się kolorów rozmaitych owadów, jakie występują przyrodzie, inspirowało projektantów oraz ikony stylu wielu pokoleń. CYBEX ponownie interpretuje ten motyw i razem z kolekcją JEWELS OF NATURE przenosi klimat tropikalnego lasu wprost do miejskiej dżungli.

(Materiał partnera)

W kolekcji dostępne będą wózki PRIAM i MIOS, fotelik samochodowy CYBEX CLOUD Z i-SIZE, nosidło CYBEX YEMA TIE oraz przytulny ŚPIWOREK. Pierwszy e-wózek od CYBEX – model e-PRIAM również jest częścią nowego portfolio. „Marka CYBEX od zawsze była synonimem jakości, komfortu i bezpieczeństwa. Idziemy jednak o krok dalej: nasze produkty reprezentują również najnowsze trendy modowe”, mówi Petra Napier, VP Corporate Design w CYBEX. „Wózek CYBEX to nie jest zwyczajny wózek. Produkty codziennego użytku, takie jak ten, stają się dzięki nam niezbędnymi modowymi akcesoriami.”

Kolekcja JEWELS OF NATURE dostępna będzie w sklepach od listopada 2020.

(Materiał partnera)

O CYBEX

Niemiecka firma CYBEX, założona w 2005 roku to producent produktów dla dzieci i niemowląt. Cechami wspólnymi oferowanych produktów są bezpieczeństwo i funkcjonalność, ale zawsze połączone z najwyższą jakością i modnymi wzorami.

Na początku 2014 roku firma CYBEX połączyła się z Goodbaby International Holding Limited. Grupa należy do wiodących światowych przedsiębiorstw w branży produktów dla dzieci i młodzieży.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić: http://cybex-online.com/pl

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza