Trwa ładowanie...

LINK4 Mama: Jak szybko i zdrowo wrócić do formy po ciąży?

Avatar placeholder
21.07.2018 13:52
LINK4 Mama: Jak szybko i zdrowo wrócić do formy po ciąży?
LINK4 Mama: Jak szybko i zdrowo wrócić do formy po ciąży? (istock)

Media bombardują kobiety zdjęciami celebrytek, które dopiero co urodziły dziecko, a już wyglądają tak, jakby nigdy nie były w ciąży. Płaskie brzuchy, nienaganne figury, lśniące włosy i zero śladów ostatnich dziewięciu miesięcy.

Często są to zdjęcia poprawione przez specjalistów od grafiki komputerowej i nie warto ścigać się z bohaterkami kolorowej prasy. Powrót do formy warto natomiast skonsultować z dietetykiem, który podpowie co i jak zrobić, by bezpiecznie wrócić do wagi i figury sprzed ciąży i lepiej poczuć się z własnym ciałem. Taką możliwość daje ubezpieczanie LINK4 Mama.

- Z porady dietetyka warto skorzystać nie tylko po porodzie, ale już w trakcie ciąży. To normalne, że kobieta oczekująca - zwłaszcza pierwszego - dziecka nie musi wiedzieć jak ma się wtedy odżywiać. Rozmowa z ekspertem pomoże ułożyć dietę, zwróci uwagę na jej poszczególne elementy. Dietetyk wskaże też, jakiego typu potraw podczas ciąży lepiej unikać. Takie porady często mogą okazać się złotymi radami i naprawdę warto z nich skorzystać – tłumaczy Joanna Talaśka z LINK4. W ramach pakietu LINK4 Mama jest organizacja i pokrycie kosztów dwóch takich wizyt.

LINK4 Mama to cała gama produktów dedykowanych mamom i ich dzieciom. Ubezpieczenie dziecka i mamy w LINK4 Mama obejmuje konsultacje z ekspertami z szeregu dziedzin. Do dyspozycji ubezpieczonych – w zależności od wybranego produktu ubezpieczeniowego - są prawnik, psycholog, położna, pediatrzy i lekarze specjaliści.

LINK4 Mama, w razie nagłego zachorowania lub wypadku mamy lub dziecka zorganizuje i pokryje połowę kosztów wizyty u lekarza. Ważnym punktem pakietu jest obietnica zorganizowania i opłacenia łóżka w szpitalu dla opiekuna, w którym – w wyniku wypadku bądź nagłego zachorowania - znajdzie się pociecha.

Zobacz film: "LINK4 Mama - manifest"

Gdy nie będzie takiej możliwości ubezpieczyciel – w granicach ogólnych warunków ubezpieczenia - opłaci hotel zlokalizowany w pobliżu szpitala. A, żeby nie dopuścić do powstania spowodowanych chorobą zaległości, ubezpieczenie przewiduje też możliwość zorganizowania i opłacenia korepetycji. Szczegóły oferty i Ogólne Warunki Ubezpieczenia dostępne są na stronie link4mama.pl. Ubezpieczenie można kupić, przez internet, przez telefon - pod numerem 604 14 14 14 lub u agenta.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie
Advertisement