Trwa ładowanie...

Kto jest gwałcicielem 12-letniej dziewczynki i ojcem jej dziecka? Program na żywo ujawni całą prawdę!

Avatar placeholder
30.11.2018 17:47
123rf
123rf (youtube.com)

Ogrom tragedii, który spotkał 12-letnią Ukrainkę, jest nie do wyobrażenia. Dziewczynka była wielokrotnie gwałcona przez osoby z rodziny i przyjaciół jej braci. Matka Ukrainki zadecydowała o tym, że urodzi ona dziecko, a co więcej, opowie o tym w telewizji!

1. "Kasajetsa każdogo"

Tanya Luchishin zaszła w ciążę w wieku 11 lat. Na swojego oprawcę wskazała 18-letniego Andriyema, który miał wejść do domu i zmusić dziewczynkę do seksu. Telewizja wykorzystała to wielokrotnie gwałcone dziecko do podniesienia oglądalności programu "Kasajetsa każdogo". Już w pierwszym odcinku dziewczynka skonfrontuje się ze swoimi oprawcami. Przed emisją zostały wykonane badania DNA. Jak dowiadujemy się ze zwiastuna programu, wykluczyły ojcostwo Andriyema. Przyznał się jednak do winy i popełnionego czynu, za który grozi od 5 do 10 lat pozbawienia wolności.

(youtube)

2. Nie wołałam o pomoc - mówi.

Zobacz film: "Zatrzymanie podejrzanego o gwałt na 8-latce"

Nie tylko on skrzywdził 12-latkę. Wśród osób, które ją skrzywdziły, molestowały i gwałciły, wskazała swoich dwóch braci: 15-letniego Volodya, 17-letniego Viktora oraz 35-letniego ojczyma Ivana. Dziewczynka płakała przed kamerami, że nie protestowała.

(youtube)

Tanya nie chcę opowiadać o szczegółach swojej tragedii. Z trudem odpowiada na pytania i ciągle płacze. Wydaje się, że za wszystkim stoi 31-letnia matka poszkodowanej, która prawdopodobnie zmusza dziewczynkę do opowiadania o wszystkim, co się wydarzyło, za co otrzymuje spore wynagrodzenie.

Psychologowie zgodnie twierdzą, że program wyrządzi Ukraince jeszcze większą krzywdę i pogłębi jej depresję.

Dlaczego telewizja zdecydowała się na taki program? Czy matka bez skrupułów będzie zarabiać na krzywdzie dziecka, któremu reality-show prawdopodobnie zniszczy życie?

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.