Trwa ładowanie...

Kobieta karmi swoje pięcioletnie dziecko piersią. Dostaje groźby

Avatar placeholder
22.11.2019 11:40
Amerykanka nie chce przestać karmić piersią
Amerykanka nie chce przestać karmić piersią (Instagram)

Pewna amerykanka wyznała na swoim profilu instagramowym, że zamierza karmić swoje dzieci piersią tak długo, jak będą tego chciały. To nie spodobało się internautom. Niektórzy z nich wysyłają nawet matce groźby.

1. Jak długo karmić dzieci piersią?

Melissa Ostroth jest z zawodu konsultantką laktacyjną. Już po urodzeniu pierwszego dziecka postanowiła, że spróbuje innego podejścia do karmienia piersią. Skłaniała się ku karmieniu na żądanie. Za każdym razem, gdy dziecko chciało jeść, musiała nakarmić je piersią. Dzisiaj 34-latka ma dwie córki. Pierwszą odstawiła od piersi, dopiero gdy zaszła w drugą ciążę. Swoim sposobem karmienia dzieci podzieliła się z internautami na portalu społecznościowym.

Melissa porusza kwestie związane z macieżyństwem na swoim instagramie
Melissa porusza kwestie związane z macieżyństwem na swoim instagramie

"Oto pytania, jakie możecie usłyszeć w trakcie świąt i jak na nie odpowiadać: Czy twoje dziecko nie jest zbyt duże na karmienie piersią? Nie potrzebujesz pójść gdzieś, by karmić piersią? Niedługo odstawiasz? Odpowiedź na nie wszystkie: NIE!" - napisała pod zdjęciem.

Zobacz film: "Wszystko co przyszła mama powinna wiedzieć o karmieniu piersią"

Niektórym osobom śledzącym konto amerykanki nie spodobało się jej podejście do karmienia piersią. Wiele osób zarzucało jej, że robi to wyłącznie dla siebie i nie interesuje jej dobro dzieci. Inni oskarżali Melisę o molestowanie seksualne swoich pociech. Pojawiły się nawet groźby.

Amerykanka studiowała żywienie niemowląt i utrzymuje, że mleko matki zmienia się wraz z wiekiem dziecka. Jest dostosowane do jego potrzeb.

Na szczęście nie wszyscy krytykują podejście Melissy. Kobieta podziękowała za pozytywne komentarze. Podkreśla również, że używa swojego Instagrama, by zmienić podejście kobiet do karmienia piersią. Chce, by miały odwagę robić to publicznie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze