Trwa ładowanie...

Sześcioletnia córka Kim Kardashian z kolczykiem w nosie. Internauci krytykują

Avatar placeholder
21.11.2019 18:24
Sześcioletnia córka Kim Kardashian z kolczykiem w nosie. Internauci krytykują
Sześcioletnia córka Kim Kardashian z kolczykiem w nosie. Internauci krytykują (Instagram)

Mimo że jej ojciec próbuje sprzedać medion swój nowy, bardziej uduchowiony wizerunek, sześcioletnia North West wciąż szokuje internautów. Tym razem kolczykiem w nosie.

1. Kolczyk w nosie

Kanye West postanowił walczyć z przyzwyczajeniami swojej córki. Jak twierdzi, chce chronić ją przed "indoktrynacją ze strony mediów i Hollywood". Jak się okazuje, raper nie rzuca słów na wiatr. Okazuje się, że już zabrał telewizory z pokoju zajmowanego przez dzieci. North West dostała również zakaz stosowania makijażu.

Co ciekawe, zakaz malowania nie wpływa na to, jak dziewczynka się ubiera. Sześciolatka ma pokaźną kolekcję biżuterii, którą chętnie nosi na co dzień. W internecie można odnaleźć nawet zdjęcie, na którym dziewczynka pozuje do zdjęcia rodzinnego z kolczykiem w nosie.

Problem w tym, że zdjęcie zostało zrobione po mszy, a do zdjęcia razem z rodziną West pozował sam pastor. Rodzice dziewczynki ewidentnie nie mieli nic przeciwko takiej kreacji założonej na nabożeństwo. Biżuteria w nosie wygląda jak prawdziwa.

Zobacz film: "Wszystko co przyszła mama powinna wiedzieć o karmieniu piersią"

Sam temat kolczyków u małych dzieci jest bardzo kontrowersyjny i zawsze budzi ogromne emocje.

W 2016 roku naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego przeprowadzili badania, które udowodniły, że osoby, które nosiły kolczyki we wczesnym dzieciństwie istnieje większe ryzyko wystąpienia w przyszłośic alergii na metale (np. nikiel). Niezależnie od tego czy dziecko nosi kolczyki srebrne, czy złote.

Imaga Noth West nie spodobał się fanom rapera i jego żony Kim Kardashian. Ostro skrytykowali rodziców. Według niektórych, dziewczynka ma dopiero sześć lat i nie powinna nosić żadnej biżuterii. Przekuty nos również uważają za sporą przesadę.

A wy? Co myślicie?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze