Trwa ładowanie...

JEDEN WYBÓR – DŁUGI OKRES PODRÓŻOWANIA: CYBEX Z-LINE

Artykuł sponsorowany
(Materiał partnera)

Wybór fotelika samochodowego jest dla przyszłych rodziców jedną z trudniejszych decyzji podczas przygotowywania wyprawki dla swojego malucha. Bezpieczeństwo dzieci podczas podróży samochodem jest najważniejsze i stąd tak szeroki wybór fotelików na rynku z artykułami dziecięcymi. Firma Cybex wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodziców, szukających mobilnych rozwiązań i prezentuje linię fotelików, które zapewniają bezpieczeństwo przez długi okres podróżowania.

System modułowy: jedna baza, dwa foteliki

Rodzice docenią łatwą w obsłudze serię Z-line. CYBEX opracował system modułowy, w którym jedna baza pasuje do dwóch fotelików samochodowych: CYBEX Cloud Z i-Size oraz CYBEX Sirona Z i-Size.

Ponadto baza z serii Z pozwala na obrócenie obu foteli w kierunku drzwi samochodu, dzięki czemu w łatwy sposób można posadzić dziecko i bezpiecznie zapiąć pasy. Baza automatycznie rozpoznaje, który fotelik został zainstalowany. Funkcja ta gwarantuje, że CYBEX Cloud Z i-Size zostanie zainstalowany tylko tyłem, a CYBEX Sirona Z i-Size można obrócić z pozycji tyłem do pozycji przodem do kierunku jazdy przy pomocy jednej ręki.

Po wyjęciu z samochodu, fotelik CYBEX CLOUD Z i-Size można rozłożyć do ergonomicznej pozycji leżącej, bez konieczności wyjmowania z niego dziecka. Fotelik posiada także Zintegrowany System Ochrony Bocznej redukujący siły uderzenia powstałe w momencie kolizji bocznej.

CYBEX Sirona Z i-Size to doskonała opcja zmiany fotelika na następną grupę wiekową. Wyposażony jest on w innowacyjny mechanizm obracający fotelik o 360 stopni, zapewniający wygodne wsiadanie i wysiadanie. Wmontowany system pozwala na łatwy sposób zmiany ułożenia fotelika w samochodzie. Dzięki funkcji Driving Direction Control (D.D.C.) rodzic nie obróci fotelika przodem do kierunku jazdy, jeśli dziecko nie osiągnie wieku 16 miesięcy i nie będzie mierzyło min.76 cm.

Decydując się na zakup modelu Cloud Z i-Size oraz Bazy Z, nie musimy martwić się o wybór odpowiedniego fotelika z kolejnej kategorii wiekowej.

Obydwa modele brały także udział w testach ADAC 05/2019 i dostały ocenę dobrą.

Artykuł sponsorowany
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza